




| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Fendt F71900060010; Honda SM2824; Iveco Motors 5801441814; New Holland 47783079 |
| O фланця | 110,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 27,0 мм |
| Зажим | B+ (M10) |
| Кут кріплення | -45 ° |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 3,0 кВт |
| Якість | +Line Original |
| FENDT | F71603060020, F71900060010 |
| HONDA | SM2824 |
| IVECO | 500325145, 500338952, 5801441814, 87470949 |
| NEW HOLLAND | 47783079 |