


| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Fiat 6000616671; Nissan 233005618R; Opel 95524006 |
| O фланця | 78,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 1,0 мм |
| Зажим | B+ (M8) |
| Кут кріплення | +75 ° |
| Кільк. зубц. | 14 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,6 кВт |
| Якість | +Line Original |
| FIAT | TALENTO Фургон (296_) Фургон (2016.06 - ), TALENTO Фургон (296_) Фургон (2016.06 - ), TALENTO Фургон (296_) Фургон (2016.06 - ), TALENTO Фургон (296_) Фургон (2016.06 - ), TALENTO Фургон (296_) Фургон (2016.06 - ), TALENTO Платформа/шасі (296_) Платформа/шаси (2016.06 - ), TALENTO Платформа/шасси (296_) Платформа/шасси (2016.06 - ), TALENTO Автобус (296_) Автобус (2016.06 - ), TALENTO Автобус (296_) Автобус (2016.06 - ) |
| NISSAN | NV300 Фургон (X82) Фургон (2016.09 - ), NV300 Фургон (X82) Фургон (2016.09 - ), NV300 Фургон (X82) Фургон (2016.09 - ), NV300 Фургон (X82) Фургон (2016.09 - ), NV300 Kombi (X82) Автобус (2016.09 - ), NV300 Kombi (X82) Автобус (2016.09 - ), NV300 Kombi (X82) Автобус (2016.09 - ) |
| OPEL | VIVARO B Фургон (X82) Фургон (2014.06 - 2016.12), VIVARO B Фургон (X82) Фургон (2016.03 - 2019.12), VIVARO B Фургон (X82) Фургон (2014.06 - 2016.12), VIVARO Brгон (X82) Фургон (2014.6 - 2019.12). VIVARO B Фургон (X82) Фургон (2016.03 - 2019.12), VIVARO B Фургон (X82) Фургон (2014.06 - 2016.12), VIVARO B Фургон (X82) Фургон (2016.03 - 2019.12), VIVARO B Платформа/ша (X82) Платформа/си (2014.6 - 2012), VIARO Blus/X2) Платформа/шаси (2015.08 - 2019.12), VIVARO B Платформа/шасси (X82) Платформа/шасси (2016.11 - 2019.12), VIVARO B Платформа/шаси (X82) Платформа/шасси (2015.08 - 2016.12), VIVARO B Платформа/Си (X82) Платформа/Си (2016.11 - 2019.), VIVARO Bab16.12) (X82) Автобус (2014.06 - 2016.12), VIVARO B Автобус (X82) Автобус (2015.04 - 2019.12), VIVARO B Автобус (X82) Автобус (2014.06 - 2016.12), VIVARO B Автобус (X82) Автобус (2014.06 - 2019.12), VIARO Bбус (82), Автобус82), Автобус (X2) Автобус (2015.21004 - 2012.) Автобус (X82) Автобус (2014.06 - 2016.12), VIVARO B Автобус (X82) Автобус (2015.04 - 2019.12) |
| RENAULT | GRAND SCENIC IV (R9_) Минивен (2016.09 - 2023.03), GRAND SCENIC IV (R9_) Минивен (2016.09 - 2023.03), MEGANE IV Хэтчбек (B9A/M/N_) Хэтчбек (2015.11 - ), MEGANE IV Grandtour (K9A/M/N_N-0164-1), SCENIC (9)(2016.0921092) SCENIC IV (J9_) Минивен (2016.09 - 2022.07), TALISMAN (LP_) Лифтбек (2015.11 - 2022.03), TALISMAN (LP_) Лифтбек (2015.06 - 2022.03), TALISMAN Grandour (KP__) Универсал (2016.03 - 2022.03), TISMAN Grandtour (KP_P) УРсал20.20. - 202.2. Фургон (FG_) Фургон (2014.05 - ), TRAFIC III Фургон (FG_) Фургон (2015.07 - ), TRAFIC III Фургон (FG_) Фургон (2014.05 - ), TRAFIC III Фургон (FG_) Фургон (2014.05 - ), TRAFIC III Фургон (FG_) Фургон (2015.07 - ), TRAFIC III Фургон (FG_) Фургон (2015.07 - ), TRAFIC III Фургон (FG_) Фургон (2014.05 - ), TRAFIC III Фургон (FG_) Фургон (2015.07 - ), TRAFIC III Платформа/шасси (EG_) Платформа/шасси (2015.07 - ), TRAFIC III Платформа/си (EG_форма/си (2015.07 - TRFIC Автобус (G) (2014.05 - ), TRAFIC III Автобус (JG_) Автобус (2015.07 - ), TRAFIC III Автобус (JG_) Автобус (2014.05 - ), TRAFIC III Автобус (JG_) Автобус (2014.05 - ), TRAFIC III Автобус (JG_) Автобус (2019.01 - ), TRAFIC III Автобус (JG_) Автобус (2015.07 - ), TRAFIC III Автобус (JG_) Автобус (2014.05 - ), TRAFIC III Автобус (JG_) Автобус (2015.07 - ) |
| FIAT | 6000616671 |
| NISSAN | 2330000Q4K, 233002889, 233002889R, 233005618R |
| OPEL | 93459848, 95524006 |