




| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | AGCO C000900060160; Case IH 3218667R91; Claas CT6005706638; Honda SM2549 |
| O фланця | 88,6 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 47,0 мм |
| Зажим | B+ (M10) |
| Кут кріплення | +45 ° |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 3,1 кВт |
| Якість | +Line Original |
| AGCO | C000900060160 |
| CASE IH | 121905A1, 121905AEX, 3218667R91 |
| CLAAS | 6005706638, CT6005706638 |
| DRESSER | 3218193R91 |
| HONDA | SM2549 |