




| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Land Rover NAD500330 |
| O фланця | 70,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 25,0 мм |
| Зажим | B+ (M8) |
| Кут кріплення | +170 ° |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,0 кВт |
| Якість | +Line Original |
| LAND ROVER | DISCOVERY III (L319) Закрытый внедорожник (2004.07 - 2009.09), DISCOVERY IV (L319) Закрытый внедорожник (2009.09 - 2018.12), RANGE ROVER SPORT I (L320) Джип (2005.02 - 201303) |
| LAND ROVER | 5H2211002AC, 5H2211002AD, LR039482, LR043962, LR087021, NAD500080, NAD500080E, NAD500330 |