




| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Daf 1516682R; Volkswagen 069911023KX |
| O фланця | 82,5 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 21,0 мм |
| Зажим | B+ (M8) |
| Кут кріплення | +9 ° |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,0 кВт |
| Якість | +Line Original |
| VW | LT 28-46 II Фургон (2DA, 2DD, 2DH) Фургон (1999.05 - 2006.07), LT 28-46 II Платформа/шасси (2DC, 2DF, 2DG, 2DL, 2DM) Платформа/шасси (1999.05 - 2006.07), LT 28-35 II Автобус (2DE, 2DK) Автобус (1905.05.07) |
| DAF | 1516682R |
| VW | 069911023J, 069911023JX, 069911023KX, 069911023M, 069911023MX |