




| Производитель | PSH |
|---|---|
| Кросс-номери | Hitachi 031114140; Hyundai 361004X100; Kia OK55318400; Mazda K55218400A |
| O фланця | 63,8 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 5,0 мм |
| Зажим | B+ (M8) |
| Кут кріплення | +55 ° |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
| Якість | +Line Original |
| KIA | CARNIVAL II (GQ) Мінівен (2001.10 - 2006.06), CARNIVAL II (GQ) Мінівен (1999.08 - 2007.09), CARNIVAL I (UP, FL) Мінівен (1999.08 - 2001.10) |
| HITACHI | 031112140, 031114140 |
| HYUNDAI | 361004X100 |
| KIA | 0K55218400, 0K55218400A, 0K55318400, OK55218400, OK55218400A, OK55318400 |
| MAZDA | K55218400A |