



| Производитель | Mahle |
|---|---|
| Код запчасти | AZG4867 |
| O отвору 1 | 10,9 мм |
|---|---|
| O фланця | 89 мм |
| Вага нетто | 14100 г |
| Висота паковання | 15,90 см |
| Довжина паковання | 45,2 см |
| Діаметр точок кріплення | 127 мм |
| Крок зубця | 14,65 мм |
| Кільк. зубц. | 12 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 24 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 6,5 кВт |
| Тип коробки передач | з редуктором |
| Ширина паковання | 20,60 см |
| для глибини заглиблення у маховику | 51 мм |
| BOMAG | 088 211 03 |
| DEUTZ | 0118 3041, 0118 3701, 0118 3789, 0118 4127 |