



| Производитель | Mahle |
|---|---|
| Код запчасти | AZE4233 |
| O отвору 1 | 10,9 мм |
|---|---|
| O фланця | 89,0 мм |
| Вага нетто | 8400 г |
| Висота паковання | 14,50 см |
| Довжина паковання | 38,2 см |
| Діаметр точок кріплення | 127,0 мм |
| Зажим | 31 |
| Крок зубця | 15,42 мм |
| Кут кріплення | 135,0 ° |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 3,2 кВт |
| Тип коробки передач | з редуктором |
| Ширина паковання | 21,50 см |
| для глибини заглиблення у маховику | 32,5 мм |
| LANDINI | Series 5 Трактор (2010.10 - ), Series 5 Трактор (2010.10 - ), Series 5 Трактор (2010.10 - ), Series 5 Трактор (2010.10 - ), Series 5 Трактор (2010.10 - ), Series 5 Трактор (2010.10 - ), Series 5 Трактор (2010.10 - ) |
| MCCORMICK | F Series Трактор (2009.01 - ), F Series Трактор (2009.01 - ), F Series Трактор (2009.01 - ), X50 Трактор (2012.04 - ), X50 Трактор (2012.04 - ) |
| IVECO | 5801466988 |
| LANDINI | 6510 783 M91 |
| PERKINS | TT412764 |