
| Производитель | KS |
|---|---|
| Кросс-номери | Kolbenschmidt 89316190 |
| Совместимость с маркой | Citroen , Peugeot , Rover |
| Совместимость с моделью | Visa , ZX , Partner , 306 , BX , Xsara , 400 , Berlingo , 405 |
| O фланця | 86 мм |
|---|---|
| Длина | 154 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | суха гільза циліндра |
| Внешний диаметр | 83 мм |
| Обработка | Semi |
| Отвір цил. | 80 мм |
| Толщина | 4,5 мм |
| CITROEN | BERLINGO / BERLINGO FIRST Минивен (MF_, GJK_, GFK_) Минивен (1998.07 - 2002.10), BX (XB-_) Хэтчбек (1985.10 - 1993.09), BX (XB-_) Хэтчбек (1988.03 - 1993.02), BX Break (XB-__10.09) Brhml(B-03-03) VISA Хэтчбек (1984.04 - 1991.03), XSARA (N1) Хэтчбек (1997.04 - 2000.09), XSARA Break (N2) Универсал (1997.10 - 2000.09), ZX (N2) Хэтчбек (1993.06 - 1997.06), ZX Break (N2) Универсал (1993.10 - 1997.10), BERLINGO / BERLINOG FITгон/USH_M) Фургон/минивен (1996.07 - 2002.10), C15 Фургон/минивен (VD_) Фургон/минивен (1986.07 - 2000.12) |
| PEUGEOT | 205 I (741A/C) Хетчбек (1983.08 - 1987.10), 205 II (20A/C) Хетчбек (1987.07 - 1998.09), 205 II (20A/C) Хетчбек (1987.07 - 1998.09), 205 II (20A/C) Хетчбек (1990.08 - 1997.05), 306 Хетчбек (7A, 7C, N3, N5) Хетчбек (1993.05 - 2001.05), 309 II (3C, 3A) Хэтчбек (1989.07 - 1993.12), 405 I (15B) Лифтбек (1988.03 - 1992.12), 405 I (15B) Лифтбек (1987.10 - 1992.07), 405 I Break (15E) Универсал (1988.10 - 1992.08), 405 I Break (15E) Универсал (1990.05 - 1992.07), 205 Фургон/хэтбек-хэтбек (19083 - 2.5 1990.07), 205 Фургон/хетчбек Фургон/хэтчбек (1994.03 - 1997.05), 205 Фургон/хэтчбек Фургон/хэтчбек (1990.08 - 1994.12), PARTNER Фургон/минивен (5_, G_) Фургон/минвини (1996.06 - 2002.12) |
| ROVER | 200 II Хэтчбек (XW) Хэтчбек (1991.09 - 1995.10), 400 II (XW) Лифтбек (1991.09 - 1995.04), 400 Tourer (XW) Универсал (1993.09 - 1998.11) |