| Производитель | HI-Q |
|---|---|
| Код запчасти | SD1138 |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 10 мм |
| Число отверстий | 7 шт |
| Совместимость с маркой | Hyundai , Kia |
| Совместимость с моделью | Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Santamo , Joice |
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
|---|---|
| Вес | 4,08 кг |
| Діаметр центрування | 90,1 мм |
| Внешний диаметр | 262 мм |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Товщина гальмівного диска | 8,4 мм |
| HYUNDAI | SANTAMO Мінівен (1999.05 - 2002.12), SANTAMO Мінівен (1999.05 - 2002.12) |
| KIA | JOICE (MTE1P) Минивен (2001.09 - 2003.09), JOICE (MTE1P) Минивен (2000.02 - 2003.09) |
| MITSUBISHI | GALANT VII Лифтбек (E5_A, E7_A, E8_A) Лифтбек (1994.02 - 1996.08), GALANT VII Лифтбек (E5_A, E7_A, E8_A) Лифтбек (1992.11 - 1996.08), GALANT VII Лифтбек (E5_A, E7_A, E8_A) Лифт (1992.11 - 1996.08), GALT VII-92-08), GANT Abt (08_A_E.A.A.A.E.E.E.E. - 1996.08), GALANT VII Лифтбек (E5_A, E7_A, E8_A) Лифтбек (1992.11 - 1996.08), GALANT VII Лифтбек (E5_A, E7_A, E8_A) Лифтбек (1992.11 - 1996.08), GALANT VII Лифтбек (E5_A, E7_A, E8_A, E8) Лифт (1992.11. 1996.08), GALT VII-92-A-A(8_A) Лифтбек (1992.11 - 1996.08), GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) Хэтчбек (1994.02 - 1996.08), GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) Хэтчбек (1992.11 - 1996.08), GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) Хетбек92.11.1.1-12.4 - 1996.08), GANT (08_A_5,E.8_A.A.8_HO.58) 1996.08), GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) Хэтчбек (1992.11 - 1996.08), GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) Хэтчбек (1992.11 - 1996.08), GALANT VII (E5_A, E7_A, E8_A) Хетбек (1992.11 - 1996.08ALT VIII (E_A) Лифтбек (1996.09 - 2000.09), GALANT VIII (EA_) Лифтбек (2000.09 - 2004.10), GALANT VIII (EA_) Лифтбек (1999.02 - 2000.09), GALANT VIII (EA_) Лифтбек (2000.09 - 2004.10), GALANT VIII (E_) Либль (1996.09 - 2000.09), GALT VIII (A_) Лифт (190910. -10. 2004.10), GALANT VIII (EA_) Лифтбек (1996.09 - 2004.10), GALANT VIII Универсал (EA_, EC_) Универсал (2000.09 - 2003.10), GALANT VIII Универсал (EA_, EC_) Универсал (1996.09 - 2000.09), GALT VIII Универсал (EA_, EC_) Универсал (2000. - 2003.10ALANT. VIII Универсал (EA_, EC_) Универсал (1999.02 - 2003.10), GALANT VIII Универсал (EA_, EC_) Универсал (2000.09 - 2003.10), GALANT VIII Универсал (EA_, EC_) Универсал (1996.09 - 2000.09), GALT VIII Универсал (EA_, EC_) Универсал (1996. - 2003.10.) VII (CS_A, CT_A) Лифтбек (2003.09 - 2013.12), LANCER VII (CS_A, CT_A) Лифтбек (2003.09 - 2013.12), LANCER VII (CS_A, CT_A) Лифтбек (2003.12 - 2013.12), LANCER VII Универсал (CS_W, CT_W) Универсал (2003.09 - 2007.12), SANTAMO (UG) Минивен (1999.05 - 2004.12), SANTAMO (UG) Минивен (1999.05 - 2004.12), SPACE RUNNER Минивен (N1_W, N2_W) Мини-96.06 - 1999.08), SPACE RUNRNIW (NW, N2_W) Мини-W) (1906 - 1999.08 ) Минивен (N1_W, N2_W) Минивен (1991.10 - 1999.08), SPACE RUNNER Минивен (N1_W, N2_W) Минивен (1991.10 - 1999.08), SPACE RUNNER Минивен (N1_W, N2_W, N2_W, N2_W) Мини-ACE WA.06 (1997.06 - 1999.08), SPACE RUNNER Мини (NW, N2_W) Мини-W) Мини-W. (N3_W, N4_W) Минивен (1991.10 - 1998.10), SPACE WAGON (N3_W, N4_W) Минивен (1991.10 - 1998.10), SPACE WAGON (N3_W, N4_W) Минивен (1992.10 - 1998.10), SPACE WAGON (N3_W._W.N_W.N.N.W.N.10.10.) 1995.05), SPACE WAGON (N3_W, N4_W) Минивен (1991.10 - 1997.10), SPACE WAGON (N3_W, N4_W) Минивен (1991.10 - 1997.10), SPACE WAGON (N3_W, N4_W) Мини (1991.10 - 1998.10), SPACE WAGON (N3_W, N4_W) (1992. - 1998.10.) |
| HYUNDAI | 58411M2050, 58411M2050DS |
| MITSUBISHI | MB668063, MB668083, MB699964, MB857915, MB857978 |