
| Производитель | GHIBAUDI |
|---|---|
| Кросс-номери | Isuzu 8982452590 |
| O фланця | 94,00 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 44,10 мм |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Напряжение | 24 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 4,0 кВт |
| ISUZU | 8-97032464-0, 8-97032464-2, 8-97065526-0, 8-97095811-0, 8-97095811-3, 8-97172211-0, 8-97172211-2, 8-97216186-0, 8-97226787-0, 8-97226787-1, 8-97323935-1, 8-97323935-2, 8-97323935-3, 8-97323935-4, 8-98054984-0, 8-98055279-0, 8-98055279-1, 8-98222018-0, 8-98222018-1, 8-98222019-0, 8-98245259-0 |