
| Производитель | GHIBAUDI |
|---|---|
| Кросс-номери | Ford Motor Company AH2211001AG; Land Rover LR080299 |
| O фланця | 70,00 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 25,50 мм |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2 кВт |
| LAND ROVER | DISCOVERY IV (L319) Закрытый внедорожник (2010.05 - 2018.12), DISCOVERY IV (L319) Закрытый внедорожник (2009.09 - 2018.12), DISCOVERY IV (L319) Закрытый внедорожник (2012.07 - 2018.12), DISCOVERY IV (L319) Закрытый внедорожник (209. -18. -18. RANGE ROVER IV (L405) Джип (2012.08 - 2016.01), RANGE ROVER IV (L405) Джип (2012.08 - 2021.09), RANGE ROVER SPORT I (L320) Джип (2010.05 - 2013.03), RANGE ROVER SPORT I (120819) (L320) Джип - 2013.09 - 2013.09 - 2013), RANGE ROER SPER SPORT I (20) RANGE ROVER SPORT I (L320) Джип (2011.06 - 2013.03), RANGE ROVER SPORT II (L494) Джип (2013.04 - 2018.12), RANGE ROVER SPORT II (L494) Джип (2013.04 - 202.04), RAN-202.04) RANGE ROV-202.03) (2013.04 - 2016.12) |
| FORD | AH2211001AC, AH2211001AD, AH2211001AE, AH2211001AF, AH2211001AG |
| LAND ROVER | LR013540, LR043924, LR052752, LR056981, LR066996, LR080299 |