


| Производитель | Ferodo |
|---|---|
| Код запчасти | DDF2126C |
| Толщина | 22 мм |
| Конструктивные особенности | Без болтов/винтов |
| Высота | 44 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Покрытие дисков | С покрытием |
| Тип | Вентилируемые |
| Совместимость с маркой | Mini |
| Совместимость с моделью | Clubman , Mini Clubvan |
| Вес | 13,7 кг |
|---|---|
| Висота паковання | 9 см |
| Довжина паковання | 30 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 64,1 мм |
| Внешний диаметр | 294 мм |
| Мін. товщина | 20,4 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхность | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
| Ширина паковання | 30 см |
| MINI | MINI (R50, R53) Хэтчбек (2002.03 - 2006.09), MINI (R50, R53) Хэтчбек (2004.07 - 2006.09), MINI (R50, R53) Хэтчбек (2003.11 - 2006.09), MINI (R50, R53) Хетбек (2006.03 - 2006.09), MINI Кабриолет (52) Кабрилет (52) Кабрилет (4200. - 2007.11), MIN Кабриолет (R2) Кабриолет (2004.07 - 2008.07), MINI Кабриолет (R52) Кабриолет (2004.07 - 2007.11), MINI (R56) Хэтчбек (2010.03 - 2013.11), MINI (R56) Хэтбек (106.10 - 2010.02), MINI (R56) Хетбек (20.11), MINI (016.11) Кабриолет (R57) Кабриолет (2009.09 - 2015.06), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2008.12 - 2010.07), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2010.03 - 2015.06), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (208 - 2010.12 - 2010.07), MINI Кабриолет (R57) Кабрилет (2010.2 - 2015.0.0 MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2010.02 - 2015.06), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2009.05 - 2013.11), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2011.02 - 2015.05), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (209.0 - 2015.05), MIN Roadster (R59) Кабрил (11.10. - 1110. 2015.04), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2010.03 - 2014.06), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2010.03 - 2014.06), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2007.10 - 2013.12), MINI CLUBAN (R55) (2010.03 -14.6 CIN CLUBANM (2005) (10108 - 2013) 2010.07), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2010.03 - 2014.06), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2010.03 - 2014.06), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2010.03 - 2014.03), MINI CLUBAN (R55) (R55) (1010102) 2014.06), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2011.02 - 2014.06), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2011.02 - 2014.06), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2011.02 - 20.06), MIN CLUBV (R) (55) Фургон/Prгон/20. (2012.12 - 2014.06), MINI CLUBVAN (R55) Фургон/универсал (2012.12 - 2014.06), MINI Купе (R58) Купе (2010.12 - 2015.04), MINI Купе (R58) Купе (2010.12 - 2015.04) |
| MINI | 34116777825, 34116777826 |