


| Производитель | Ferodo |
|---|---|
| Код запчасти | DDF215 |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 12 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Высота | 42.6 мм |
| Диаметр ступицы | 98 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Совместимость с маркой | Москвич , ЗАЗ |
| Совместимость с моделью | 2141 , 112, 110, Tavria , 2104, 2105, 111 |
| O окружності центрів отворів | 98 мм |
|---|---|
| Вес | 7,6 кг |
| Висота паковання | 8,9 см |
| Довжина паковання | 24 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 58,5 мм |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Внешний диаметр | 239 мм |
| Момент затягування | 75 Н·м |
| Мін. товщина | 10,8 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхность | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 12 мм |
| Ширина паковання | 24 см |
| LADA | 110 (2110) Лифтбек (1995.01 - 2005.12), 110 (2110) Лифтбек (2000.10 - 2005.12), 110 (2110) Лифтбек (1995.01 - 2005.12), 110 (2110) Лифтбек (1995.01 - 2005.12), 110 (2110) Лифтбек (1997.06 - 2004.09), 111 (21) Универсал (1996.01 - 2005.12), 1111), 1 (21111) Универсал (2000.10 - 2005.12), 111 (2111) Универсал (1995.01 - 2002.08), 112 (2112) Хэтчбек (1995.01 - 2004.09), 112 (2112) Хэтчбек (1995.01 - 2000.09), NOVA (2105) Лифтбек (1989.06 - 2012.04), RIVA Универсал (2104) У95.08 - 2012.04), SARARA.5 (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1988.02 - 1994.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1996.02 - 1999.08), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1991.09 - 1999.08), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1987.06 - 1996.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1986.01 - 1994.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1996.02 - 1999.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1991.09 - 1996.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хетчбек (1995.02 - 2006.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хэтчбек (1987.09 - 1996.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хэтчбек (1996.04 - 2013.12), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114) Хэтбек (2003.08 - 2006.12), SAMARA Лифтбек (21099, 2115) Лифт (1991.07 - 1999.08), SAMRARA Rifт 21092 (10915) (1991.07 - 1999.08), SAMARA Лифтбек (21099, 2115) Лифтбек (1990.05 - 1999.08), SAMARA Лифтбек (21099, 2115) Лифтбек (1989.05 - 1997.07), SAMARA Лифтбек (21099, 2115) Лифтбек (1995.06 - 2006.12), SAMARA Riftбек (210, 2115) Лифт (1991. -12. SAMARA Лифтбек (21099, 2115) Лифтбек (2003.08 - 2006.12), SAMARA Лифтбек (21099, 2115) Лифтбек (1994.11 - 2006.12), SAMARA Лифтбек (21099, 2115) Лифтбек (1991.09 - 1996.12), SAMARA Хэтбек (2113,14) Хэтчбек (3 - 2013.12) |
| MOSKVICH | 2141 Хетчбек (1989.05 - 2001.12) |
| ZAZ | TAVRIA (1102) Хэтчбек (1989.01 - 2007.12), TAVRIA (1102) Хэтчбек (1987.02 - 2007.12), TAVRIA (1102) Хетчбек (1998.02 - 2007.12), TAVRIA (1102) Хэтчбек (1989.01 - 2007.12), TAVRIA (1102) Хетч-102) 2007.12), TAVRIA (1102) Хэтчбек (2001.10 - 2007.12) |
| LADA | 2108 3501 070, 21083501070 |