


| Производитель | Ferodo |
|---|---|
| Код запчасти | DDF205 |
| Тип | Невентилируемые |
| Толщина | 13 мм |
| Конструктивные особенности | С болтами/винтами |
| Высота | 39.2 мм |
| Диаметр ступицы | 100 мм |
| Число отверстий | 4 шт |
| Покрытие дисков | Смазанные маслом |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Chery |
| Совместимость с моделью | Caddy , Toledo , Flagcloud , Golf , Passat |
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
|---|---|
| Вес | 9,08 кг |
| Висота паковання | 9,5 см |
| Довжина паковання | 26 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Внешний диаметр | 256 мм |
| Момент затягування | 110 Н·м |
| Мін. товщина | 11 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхность | змащен. оливою |
| Тип гальмівного диска | повн. |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина гальмівного диска | 13 мм |
| Ширина паковання | 26 см |
| CHERY | FLAGCLOUD (A15) Хэтчбек (2003.08 - 2010.05) |
| SEAT | TOLEDO I (1L2) Хэтчбек (1995.08 - 1999.03), INCA (6K9) Фургон/универсал (1995.11 - 2003.06), INCA (6K9) Фургон/универсал (1995.11 - 1998.05), INCA (6K9) Фургонверсал (1997.06 - 2000.09), INCA (K9) Фургон/уэргон (1995.11 - 2003.06), INA (6K9K9) Фургон/универсал (1995.11 - 2003.06) |
| VW | CADDY II Мінівен (9K9B) Мінівен (1995.11 - 2003.06), CADDY II Мінівен (9K9B) Мінівен (1995.11 - 1997.05), CADDY II Мінівен (9K9B) Мінівен (1997.06 - 2000.09), CADDY II Мінівен (9K9B) Мінівен (1995.11 - 2004.01), CADDY II Мінівен (9K9B) Мінівен (1995.11 - 2004.01), CADDY II Минивен (9K9B) Минивен (1996.10 - 2004.01), GOLF III (1H1) Хэтчбек (1995.07 - 1997.08), GOLF III (1H1) Хэтчбек (1991.11 - 1997.08), GOLF III (1H1) Хэтбек (1991.11 - 1997.08), GOLF III (1H1) Хэтчбек (1993.08 - 1997.12), GOLF III (1H1) Хэтчбек (1995.08 - 1997.12), GOLF III Cabriolet (1E7) Кабриолет (1994.10 - 1998.02), GOLF III Cabriolet (1E7) Кабриолет (1993.07 - 1998.05), GOLF III Cabriolet (1E) Кабрио (1993.07 - 1998.05), GOLF III III Cabriolet (1E7) Кабриолет (1993.07 - 1998.05), GOLF III Cabriolet (1E7) Кабриолет (1995.08 - 1998.05), GOLF III Variant (1H5) Универсал (1993.07 - 1999.04), GOLF III Variant (1H5) Универсал (199.04) 1999.04), GOLF III Variant (1H5) Универсал (1994.10 - 1999.04), GOLF III Variant (1H5) Универсал (1995.07 - 1999.04), GOLF III Variant (1H5) Универсал (1993.07 - 1999.04), GOLF III Variant (1H5) (1993.07 - 1999.04), GOLF Variant (15) Универсал (1994.03 - 1999.04), GOLF III Variant (1H5) Универсал (1995.07 - 1999.04), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) Лифтбек (1988.04 - 1989.07), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) Лифтбек (1988.04) - 1992.07), PASAT B3/B4 (A2, 35I) Либт (19.10.10.ASAS.) B3/B4 (3A2, 35I) Ліфтбек (1990.08 - 1996.08), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) Ліфтбек (1988.02 - 1996.08), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) Ліфтбек (1988.08 - 1993.09), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) Ліфтбек (1989.05 - 1993.10), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) Ліфтбек (1991.03 - 1996.08), PASSAT B3/B4 (3A2, 35I) Лифтбек (1993.10 - 1996.08), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) Универсал (1988.04 - 1989.07), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I.04 - 1991.07), PASSAT B3/B3/B4 Variant (53A, 35I) УРсал. - 90. PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) Универсал (1990.08 - 1997.05), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) Универсал (1988.02 - 1997.05), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I.08 - 1993.10), PASSAT B3/B3/4 Variant (3A, 35I) УРсал. - 199310.) PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) Універсал (1991.03 - 1997.05), PASSAT B3/B4 Variant (3A5, 35I) Універсал (1993.10 - 1997.05), VENTO (1H2) Ліфтбек (1992.09 - 1998.09), VENTO (1H2) Ліфтбек (1994.10 - 1998.09), VENTO (1H2) Ліфтбек (1991.11 - 1998.09), VENTO (1H2) Ліфтбек (1991.11 - 1998.09), VENTO (1H2) Ліфтбек (1991.11 - 1998.09), VENTO (1H2) Ліфтбек (1993.09 - 1998.09), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) Фургон/мінівен (1995.11 - 2004.01), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) Фургон/мінівен (1995.11 - 1997.05), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) Фургон/мінівен (1995.11 - 2000.09), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) Фургон/мінівен (1995.11 - 2004.01), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) Фургон/мінівен (1995.11 - 2004.01), CADDY II Фургон/мінівен (9K9A) Фургон/мінівен (1996.09 - 2004.01), GOLF Van III Variant (1H5) Фургон/универсал (1993.05 - 1995.07), GOLF Van III Variant (1H5) Фургон/универсал (1993.08 - 1999.02), GOLF Van III Variant (1H5) Фургон/универсал (199507 - 1999.02), GOLF Van III Variant (102) Фургон/Рус (1993.08 - 1999.12), PASSAT B3/B4 (315, 3A5) Фургон/универсал (1993.10 - 1996.12), PASSAT B3/B4 (315, 3A5) Фургон/универсал (1993.10 - 1996.12) |
| CHERY | A113501075, A116GN3501075 |
| SEAT | 357615301 |
| VAG | 357615301 |
| VW | 357 615 301, 357615301 |