
| Производитель | Ferodo |
|---|---|
| Код запчасти | DDF1774 |
| Совместимость с маркой | Subaru , Daihatsu |
| Совместимость с моделью | Copen , YRV , Justy , Sirion |
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Высота | 42 мм |
| Висота паковання | 10 см |
| Довжина паковання | 25 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без гвинтів |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Внешний диаметр | 246 мм |
| Число отверстий | 4 |
| Мін. товщина | 16 мм |
| Одиниця вимірювання | Комплект |
| Поверхность | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 17 мм |
| Ширина паковання | 25 см |
| DACIA | SANDERO Хэтчбек (2008.06 - 2012.12) |
| DAIHATSU | COPEN (L880_, L881_) Кабриолет (2003.09 - 2012.09), COPEN (L880_, L881_) Кабриолет (2003.09 - 2007.12), COPEN (L880_, L881_) Кабриолет (2006.03 - 2012.09), CUORE VII (L275_, L276_, L276_) Хэтбек (200. - ), MERIA (M_4) (200620010. - ) (M4_) Мінівен (2006.10 - ), MATERIA (M4_) Мінівен (2006.10 - ), SIRION (M3_) Хетчбек (2005.01 - 2013.06), SIRION (M3_) Хетчбек (2005.01 - ), SIRION (M3_) Хетчбек (2008.03 - ), SIRION (M3_) Хетчбек (2008.03 - ), SIRION (M3_) Хетчбек (2008.03 - ), YRV (M2) Мінівен (2002.07 - ) |
| SUBARU | JUSTY IV Хетчбек (2007.01 - ) |
| DAIHATSU | 4351297402, 4351297402000, 43512B1110 |
| SUBARU | 4351297402 |