


| Производитель | Ferodo |
|---|---|
| Код запчасти | DDF1670 |
| Совместимость с маркой | Mercedes-Benz , Chrysler |
| Совместимость с моделью | Crossfire |
| Вес | 24,24 кг |
|---|---|
| Высота | 46,5 мм |
| Висота паковання | 6,7 см |
| Довжина паковання | 33,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Внешний диаметр | 330 мм |
| Число отверстий | 5 |
| Момент затягування | 110 Н·м |
| Мін. товщина | 30 мм |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Поверхность | з покриттям |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 32 мм |
| Ширина паковання | 33,5 см |
| CHRYSLER | CROSSFIRE Купе (2004.09 - 2007.12), CROSSFIRE Roadster Кабриолет (2004.09 - 2006.12) |
| MERCEDES-BENZ | CLK (C208) Купе (1998.07 - 2002.06), CLK Кабриолет (A208) Кабриолет (1998.09 - 2002.03), E-CLASS (W210) Лифтбек (1997.06 - 2002.03), E-CLASS (W210) Лифтбек (1999.05 - 2002.03), E-CLAS-Model (S210) Универсал (19970.06-03-03-C-CAS-S-Mod (102) Универсал (1999.05 - 2003.03) |
| CHRYSLER | 05135475AA, 2104212312, 5135475AA, 5135475AB, 5135475AC |
| MERCEDES-BENZ | 2104212312, 2104212612, A2104212312, A2104212612, N2104212312, N2104212612 |