






| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Cummins 4996707 |
| O фланця | 89,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 48,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 24 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 4,8 кВт |
| CUMMINS | 4996707 |