





| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Chrysler K68080459AA; Fiat 71768030; Suzuki 3110055L00000 |
| O фланця | 76,2 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 4,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| ALFA ROMEO | 159 (939_) Лифтбек (2010.06 - 2011.11), 159 (939_) Лифтбек (2009.05 - 2011.11), 159 Sportwagon (939_) Универсал (2010.06 - 2011.11), 159 Sportwagon (939_939) Универсал (209.11.05 - 2011), 159 Sportwagon (9_39) Хэтчбек (2008.03 - 2010.06), BRERA (939_) Хэтчбек (2009.05 - 2010.06), SPIDER (939_) Кабриолет (2009.04 - 2011.03), SPIDER (939_) Кабриолет (2009.05 - 2010.06) |
| FIAT | BRAVO II (198_) Хетчбек (2008.03 - 2014.12), BRAVO II (198_) Хетчбек (2007.09 - 2014.12), BRAVO II (198_) Хетчбек (2008.03 - 2014.12), BRAVO II (198_) Хетчбек (2008.09 - 2014.12), BRAVO II (198_) Хетчбек (2008.09 - 2014.12), LINEA (323_, 110_) Ліфтбек (2009.06 - ), TIPO Лифтбек (356_, 357_) Лифтбек (2015.10 - 2020.10), DOBLO Платформа/шаси (263_) Платформа/шаси (2010.02 - 2023.12), DOBLO Платформа/10.2__) Платформа/си (2011.02 - 2023.12), DOBLO Платформа/Си (26_форма/10.2_10.2 -) 2023.12), DOBLO Платформа/шаси (263_) Платформа/шаси (2016.02 - 2023.12), DOBLO Платформа/шасси (263_) Платформа/шаси (2010.02 - 2023.12), DOBLO Автобус (263_) Автобус (2010.02 - 2023.12), DOBLOбус (263) (263_) Автобус (2016.03 - 2023.12), DOBLO Автобус (263_) Автобус (2010.01 - 2023.12), DOBLO Автобус (263_) Автобус (2015.03 - 2023.12), DOBLO Автобус (263_1), Автобус (2010.01 - 2023.12), DOBLO Cargo (263_ Фургон/20.20.2 - 2012). (263_) Фургон/мінівен (2010.02 - 2023.12), DOBLO Cargo (263_) Фургон/мінівен (2010.02 - ), DOBLO Cargo (263_) Фургон/мінівен (2016.02 - 2023.12), DOBLO Cargo (263_) Фургон/мінівен (2010.02 - 2023.12), DUCATO Фургон (250_) Фургон (2011.06 - ), DUCATO Платформа/шаси (250_) Платформа/шасси (2011.06 - ), DUCATO Автобус (250_) Автобус (2011.06 - ) |
| LANCIA | DELTA III (844_) Хетчбек (2011.04 - 2014.08), DELTA III (844_) Хетчбек (2008.08 - 2014.08), DELTA III (844_) Хетчбек (2008.09 - 2014.08), DELTA III (844_) Хетчбек (2009.01 - 2014.08), DELTA III (844_) Хетчбек (2008.09 - 2014.08), DELTA III (844_) Хетчбек (2008.09 - 2014.08) |
| OPEL | COMBO Tour (X12) Мінівен (2012.02 - ), COMBO Tour (X12) Мінівен (2015.03 - ), COMBO Tour (X12) Мінівен (2012.02 - ), COMBO Tour (X12) Мінівен (2015.03 - ), COMBO Фургон/мінівен (X12) Фургон/мінівен (2012.02 - ), COMBO Фургон/мінівен (X12) Фургон/мінівен (2012.02 - ), COMBO Фургон/мінівен (X12) Фургон/мінівен (2012.02 - ), COMBO Фургон/мінівен (X12) Фургон/мінівен (2015.04 - ) |
| CHRYSLER | 68080459AA, K68080459AA |
| FIAT | 51787218, 517872180, 51787219, 71768030 |
| SUZUKI | 31100-55L00-000 |