





| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Fiat 51872564 |
| O фланця | 76,2 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 20,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| ALFA ROMEO | MITO (955_) Хетчбек (2011.07 - 2013.12) |
| FIAT | 500 C (312_) Кабріолет (2013.12 - ) |
| FIAT | 51872564 |