





| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Chevrolet 25183761; General Motors 25383761; Opel 95520319 |
| O фланця | 82,5 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 22,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 1 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,2 кВт |
| CHEVROLET | CAPTIVA (C100, C140) Джип (2011.03 - ), CAPTIVA (C100, C140) Джип (2011.03 - ), CAPTIVA (C100, C140) Джип (2011.02 - 2018.09), CAPTIVA (C100, C140) Джип (2011.03 - ), CRUZE (J300) Лифт (20.08 - CRUXE.5) (10.5) Station Wagon (J308) Универсал (2012.08 - ), ORLANDO (J309) Минивен (2011.02 - 2015.12), ORLANDO (J309) Минивен (2011.02 - ) |
| OPEL | ANTARA A (L07) Джип (2010.12 - 2015.12), ANTARA A (L07) Джип (2010.12 - 2015.12), ANTARA A (L07) Джип (2010.12 - 2015.12) |
| CHEVROLET | 25183761 |
| GENERAL MOTORS | 25183761, 25383761 |
| OPEL | 4802243, 95520319 |