





| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Honda MHG023; Mitsubishi M2T85672 |
| O фланця | 75,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 33,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 9 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 2,0 кВт |
| HONDA | ACCORD VII (CL, CN) Лифтбек (2004.01 - 2008.05), ACCORD VII Tourer (CM, CN) Универсал (2004.01 - 2008.05), CR-V II (RD_) Джип (2005.02 - 2006.09), FR-V (BE) Минивен (2005.07 -) |
| HONDA | 31200-RBD-E01, MHG020, MHG023 |
| MITSUBISHI | M002T85671, M002T85672, M2T85671, M2T85672 |