






| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Caterpillar 2253150 |
| O фланця | 89,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 29,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 24 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 4,5 кВт |
| CATERPILLAR | 0R4321, 1006929, 143-0541, 225-3150, OR4321 |