






| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Hitachi S114651A; YAMAHA 11436177011; Yanmar 11439977010 |
| O фланця | 66,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 14,50 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Потужність стартера | 0,8 кВт |
| HITACHI | S114-414, S114-414A, S114-651, S114-651A |
| YAMAHA | 114361-77010, 114361-77011 |
| YANMAR | 114362-77010, 114362-77011, 114399-77010 |