





| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Hitachi S114523; Mitsubishi M1T78881; Nissan 2330070J12 |
| O фланця | 82,5 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 43,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 2 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| NISSAN | 100NX (B13) Купе (1991.03 - 1994.10), PRIMERA (P10) Лифтбек (1990.06 - 1996.01), PRIMERA (P10) Лифтбек (1991.04 - 1996.06), PRIMERA (P10) Лифтбек (1995.01 - 1996.06), PRIMER (P10) - 1996.06 1996.01), PRIMERA Hatchback (P10) Хэтчбек (1991.04 - 1996.06), PRIMERA Traveller (W10) Универсал (1990.07 - 1998.03), PRIMERA Hatchback (P11) Хэтчбек (1996.09 - 2002.07), PRIMER (P11) (1996.09 - 12) 2001.12), PRIMERA (P11) Лифтбек (1996.09 - 2001.12), SUNNY III Hatchback (N14) Хэтчбек (1990.10 - 1995.05), SUNNY III Liftback (N14) Хэтчбек (1990.10 - 1995.05) |
| HITACHI | S114-523 |
| MITSUBISHI | M001T72981, M001T72981A, M001T78881, M1T72981, M1T72981A, M1T78881 |
| NISSAN | 23300-2J261, 23300-35F00, 23300-4E210, 23300-53J11, 23300-53J12, 23300-63J10, 23300-63J11, 23300-70J10, 23300-70J11, 23300-70J12 |