








| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Caterpillar 9W3748 |
| O фланця | 89,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 47,50 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 24 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 5,5 кВт |
| CATERPILLAR | 204-9742, 3E5381, 6T0380, 8C4774, 8C4775, 9W3748 |