






| Производитель | CARGO |
|---|---|
| Кросс-номери | Case IH 1273112C91; Mitsubishi MM409414 |
| O фланця | 77,0 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 29,00 мм |
| Виконання стартера | з редукторною передачею |
| Кільк. зубц. | 15 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 1,4 кВт |
| CASE IH | 1273112C91 |
| MITSUBISHI | M002T50371, M002T50381, M002T50391, M2T50371, M2T50381, M2T50391, MM409410, MM409414 |