




| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 1 986 S10 057 |
| O отвору | 10,5 мм |
|---|---|
| O отвору 2 | 10,5 мм |
| O отвору 3 | 10,5 мм |
| O фланця | 89 мм |
| Базове положення малої шестірні | 48 мм |
| Виконання стартера | з власною опорою |
| Длина | 320 мм |
| Зажим | 30,50 |
| Кутовий розмір зіва | 55 ° |
| Кільк. зубц. | 11 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Кількість нарізних отворів | 0 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Положення/градус | links ° |
| Потужність стартера | 3 кВт |
| JOHN DEERE | Series 6010 Трактор (1997.01 - 2001.12), Series 6010 Трактор (1997.01 - 2003.12), Series 6010 Трактор (1997.01 - 2003.12), Series 6010 Трактор (1999.01 - 2003.12) |
| JOHN DEERE | AL81154, RE 50 322 6 |