




| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 1 986 S00 916 |
| Совместимость с маркой | Hyundai , Kia |
| Совместимость с моделью | Coupe , Sonata , Santamo , Accent , Getz , Rio , Elantra , Matrix |
| O фланця | 77 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 17,5 мм |
| Виконання стартера | з власною опорою |
| Длина | 192 мм |
| Зажим | 30,50 |
| Кут кріплення | 53 ° |
| Кутовий розмір зіва | 54 ° |
| Кутовий розмір кріпильного отвору | 53 ° |
| Кільк. зубц. | 8 |
| Количество крепежных отверстий | 0 |
| Кількість нарізних отворів | 2 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Положення/градус | rechts ° |
| Потужність стартера | 1,2 кВт |
| Розмір нарізі | M10x1.25 |
| Розмір нарізі 1 | M10x1.25 |
| HYUNDAI | ACCENT II Лифтбек (LC) Лифтбек (2000.01 - 2005.11), ACCENT II Лифтбек (LC) Лифтбек (2000.01 - 2005.11), ACCENT II Лифтбек (LC) Лифтбек (2000.01 - 2005.11), ACCENT II Лифтбек (LC.12.12 - 200511), ACC.N II (C.L.2000.01.20011). ACCENT II (LC) Хетчбек (2002.08 - 2005.11), ACCENT II (LC) Хетчбек (2000.01 - 2005.11), ACCENT II (LC) Хетчбек (2000.01 - 2005.11), ACCENT II (LC) Хетчбек (2002.12 - 2005.11), ACCENT III (MC) Хетчбек (2005.11 - 2010.11), ACCENT III (MC) Хетчбек (2005.11 - 2010.11), ACCENT III Лифтбек (MC) Лифтбек (2005.11 - 2010.11), ACCENT III Лифтбек (MC) Лифтбек (2005.11 - 2010.11), COUPE II (GK) Купе (2002.03 - 2009.08), COUPE II (GK) Купе (2002.03 - 2009.08), ELANTA III Лифт (XD) Либт (2000.0.0 - 2006.07). ELANTRA III Лифтбек (XD) Лифтбек (2003.05 - 2006.05), ELANTRA III Лифтбек (XD) Лифтбек (2000.06 - 2006.07), ELANTRA III (XD) Хэтчбек (2003.05 - 2006.07), ELANTRA III (XD) Хетбек (20006 - 2006.07ET) GZ (TB) Хет (200.09 - 2004.03 - 2004.03.03.T(TB) Хэтчбек (2003.09 - 2005.09), GETZ (TB) Хэтчбек (2005.08 - 2010.12), GETZ (TB) Хэтчбек (2002.09 - 2005.09), GETZ (TB) Хэтбек (2005.06 - 2009.06), MATRIX (FC) Минивен (2001.06 - 2010.08), SANTAMOвен (1999. - 2002. - 2002. SANTO (1905) 2002.12), SONATA III (Y-3) Лифтбек (1993.05 - 1998.06), SONATA III (Y-3) Лифтбек (1994.06 - 1996.08) |
| KIA | RIO II Лифтбек (JB) Лифтбек (2005.03 - 2011.12), RIO II Лифтбек (JB) Лифтбек (2005.03 - 2011.12), RIO II (JB) Хэтчбек (2005.03 - 2011.12), RIO II (JB) Хэтчбек (2005.03 - 2011.12) |
| HYUNDAI | 36100 22800, 36100 22805, 36100 22810, 36100 26800 |
| KIA | 36100 22800, 36100 22805, 36100 22810, 36100 26800, 36100 26810 |