




| Производитель | Bosch |
|---|---|
| Код запчасти | 1 986 S00 228 |
| Совместимость с маркой | Volvo , Ford |
| Совместимость с моделью | S-Max , V70 , S60 , Mondeo , C-Max , Galaxy , Fiesta , Focus |
| O фланця | 76,1 мм |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 27 мм |
| Виконання стартера | з власною опорою |
| Длина | 202 мм |
| Зажим | 30,50 |
| Кут кріплення | 31 ° |
| Кутовий розмір зіва | 50 ° |
| Кутовий розмір кріпильного отвору | 31 ° |
| Кільк. зубц. | 10 |
| Количество крепежных отверстий | 0 |
| Кількість нарізних отворів | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Положення/градус | links ° |
| Потужність стартера | 1,2 кВт |
| Розмір нарізі | M10x1,5 |
| Розмір нарізі 1 | M10x1,5 |
| Розмір нарізі 2 | M10x1,5 |
| FORD | C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Минивен (2010.12 - 2019.06), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU) Минивен (2010.12 - 2019.06), FIESTA VI (CB1, CCN-C-09) Хет-107 - 2017.04A VI (CB1,CN) Хэт (1620.20.20.104) - 20OCOCUS-10. 2014.06), FOCUS III Лифтбек Лифтбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Хэтчбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Хэтчбек (2010.07 - 2014.06), FOCUS III Turnier Универсал (2010.07 - 20.06) Мини-вен (2010.11 - 2015.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Минивен (2010.12 - 2019.06), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU) Мини-Бербль (2010.12 - 209.06), MONDEOOO.BA.5-BA7) Либбек (2010.11. - 201501.), MONOO IV (BAA-A-A-O-A-15120. IV Turnier (BA7) Универсал (2011.02 - 2015.01), S-MAX (WA6) Минивен (2011.02 - 2014.12) |
| VOLVO | S60 II (134) Лифтбек (2010.04 - 2015.12), S60 II (134) Лифтбек (2010.04 - 2015.12), S60 II (134) Лифтбек (2011.04 - 2015.12), V60 I (155) Универсал (2010.09 - 2015.12), V60 I (155) Универсал (2010.09 - 2015.12), V60 I5) Универсал (201104. -15. V70 III (135) Универсал (2010.10 - 2015.12), V70 III (135) Универсал (2011.01 - 2015.12) |
| FORD | 1685834, AV6N11000CA |
| VOLVO | 31285512, 36001081 |