



| Производитель | Blue Print |
|---|---|
| Код запчасти | ADBP210107 |
| Совместимость с маркой | Volkswagen , Audi |
| Совместимость с моделью | Touareg , A4 , A5 , A6 , A8 , Q5 , Q7 |
| Виконання фільтра | Сітчастий фільтр |
|---|---|
| Высота | 46 мм |
| Длина | 503 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Оливний піддон зі стаціонар. вбудов. фільтрувальн. елементом |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гвинтами |
| Тип коробки передач | Автоматична коробка передач |
| Ширина | 337 мм |
| AUDI | A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) Универсал (2016.05 - 2019.10), A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) Универсал (2016.01 - ), A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) Универсал (2016.05 - 2019.10), Allroad B9 (8WJ) Универсал (2016J.) (2016J01). - ) - A4 A4 Allroad B9 BWH, 8HWH, 8Jrtal ( ), A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) Универсал (2016.01 - 2018.08), A4 Allroad B9 (8WH, 8WJ) Универсал (2016.01 - 2018.08), A4 B9 (8W2, 8WC) Лифтбек (2015.11 - 2019.11), A4 B9 (8W2, 8WC) Лифтбек (20.05 - A9W2 Лифтбек (2016.09 - 2019.11), A4 B9 (8W2, 8WC) Лифтбек (2015.09 - 2019.11), A4 B9 (8W2, 8WC) Лифтбек (2015.09 - 2019.11), A4 B9 (8W2, 8WC) Лифт (2015.09 - 2011.08), A4 B15) - 2019.10), A4 B9 Avant (8W5, 8WD) Универсал (2015.08 - 2019.10), A4 B9 Avant (8W5, 8WD) Универсал (2016.05 - ), A4 B9 Avant (8W5, 8WD) Универсал (2016.09 - 2018.9 Avant (8W5, 8WD) Универсал (2015.10. - 209) A4 Bvant (8WWW8) (2018.10 - 2020.09), A4 B9 Avant (8W5, 8WD) Универсал (2015.11 - 2018.08), A4 B9 Avant (8W5, 8WD) Универсал (2015.08 - 2018.08), A5 Sportback (F5A, Fb) Хетбек (2016.09 - 2020.02), A5 Sportback (F5A,F5) Хет (1609 - A5 Sbort-F) Хэтчбек (2016.09 - ), A5 Sportback (F5A, F5F) Хэтчбек (2016.10 - ), A5 Sportback (F5A, F5F) Хэтчбек (2016.08 - ), A5 Sportback (F5A, F5F) Хэтчбек (2016.09 - ), A5 (F53, F5) Купе (2016.6 - 20.0.2), A5 (F53,F5P) (016.016.5 - 125) (2017.04 - ), A5 (F53, F5P) Купе (2016.07 - ), A5 (F53, F5P) Купе (2016.10 - ), A5 (F53, F5P) Купе (2016.10 - ), A5 (F53, F5P) Купе (2016.07 - 2018.08), A5 Кабриолет (FE) Кабриолет (2016. - 11 - ), A5 Кабрилет (5 Кабрилэт (5,FE) Кабрилэт (105) Кабрилэт (170105) - 17105) Кабриолет (F57, F5E) Кабриолет (2016.12 - 2018.08), A6 C8 (4A2) Лифтбек (2020.05 - ), A6 C8 (4A2) Лифтбек (2020.05 - ), A6 C8 (4A2) Лифтбек (2019.07 - ), A6 C8 Avant (4A5) У19.07 - ), A5 (4N2, 4N, 4N, 4N, 4Nbт (19.) (1905) (5) (UYB) (05) (5) FYG) Джип (2017.01 - 2020.11), Q5 (FYB, FYG) Джип (2016.06 - 2020.11), Q5 (FYB, FYG) Джип (2016.06 - 2018.08), Q5 (FYB, FYG) Джип (2018.08 - 2020.11), Q5 (FYB, FYG) Джип (2016.06 - 2018.08), Q5 (FYB, FYG) Джип (2018.10 - ), Q5 (FYB, FYG) Джип (2018.08 - 2020.11), Q5 (FYB, FYG) Джип (2017.07 - 2020.11), Q5 (FYB, FYG) Джип (2019.03 - 2020.11), Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) Джип (2015.08 - ), Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) Джип (2015.01 - 2019.12), Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) Джип (2015.08 - 2019.12), Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) Джип (2015.06 - 2019.12), Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) Джип (2015.06 - 2019.12), Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) Джип (2015.08 - 2019.12), Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) Джип (2015.01 - 2019.12), Q8 (4MN, 4MT) Джип (2018.02 - ) |
| VW | TOUAREG (CR7, RC8) Джип (2018.03 - ), TOUAREG (CR7, RC8) Джип (2018.05 - ), TOUAREG (CR7, RC8) Джип (2018.01 - 2023.11), TOUAREG (CR7, RC8) Джип (2017.11 - ) |
| AUDI | 0D5 398 009, 0D5 398 009 C, 0D5 398 010, D5 398 009, D5 398 009 C, D5 398 010 |
| VW | 0D5 398 009, 0D5 398 009 C, 0D5 398 010, D5 398 009, D5 398 009 C, D5 398 010 |