
| Производитель | B CAR |
|---|---|
| Код запчасти | 008VW012 |
| Назначение | Заднее правое колесо |
| Конструкция | Со стояночным тормозом |
| Материал суппорта | Серый чугун |
| Диаметр поршня | 42 мм |
| Толщина диска | 12 мм |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Audi , Skoda |
| Совместимость с моделью | Superb , Tiguan , Touran , Q3 , Passat |
| O поршня | 42 мм |
|---|---|
| Вага нетто | 2,5 кг |
| Виконання гальмівного супорта | Гальмівний супорт з вбудованим стоянковим гальмом |
| Тормозная система | ATE |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з електродвигуном |
| Количество разъемов | 1 |
| Материал | Серый чугун |
| Обладнання ТЗ | для ТЗ з електричним стоянковим гальмом |
| Сторона монтажу | Задня вісь праворуч |
| для діаметра гальмівного диска | 300 мм |
| для товщини гальмівного диска | 12 мм |
| парні номери артикулів | 008VW011 |
| AUDI | Q3 Sportback (F3N) Джип (2019.11 - 2021.06), Q3 (F3B) Джип (2018.07 - 2021.06), Q3 (F3B) Джип (2018.09 - ), Q3 (F3B) Джип (2018.09 - ), Q3 (F3B) Джип (2018.10 - ) |
| SEAT | TARRACO (KN2) Джип (2018.09 - 2024.05), TARRACO (KN2) Джип (2018.09 - 2024.05), TARRACO (KN2) Джип (2018.09 - 2024.05), TARRACO (KN2) Джип (2018.09 - 2024.05), TARRACO (KN2) Джип (2018.09 - 2024.05) |
| SKODA | KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2016.10 - ), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2016.10 - ), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2016.10 - ), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2016.10 - ), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2019.02 - ), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2016.10 - ), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2016.09 - ), KODIAQ I (NS6, NS7, NV7) Джип (2016.10 - ), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2019.07 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III (3V3) Хетчбек (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2019.07 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06), SUPERB III Універсал (3V5) Універсал (2015.03 - 2024.06) |
| VW | ARTEON (3H7, 3H8) Хетчбек (2017.05 - 2021.06), ARTEON (3H7, 3H8) Хетчбек (2017.04 - ), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.11 - 2018.11), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2015.02 - 2018.11), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2015.06 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2015.02 - 2019.07), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2018.11 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2015.02 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2015.05 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.08 - 2020.11), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.08 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2015.07 - 2016.05), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 (3G2, CB2) Ліфтбек (2014.08 - 2020.11), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.11 - 2018.11), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.02 - 2018.11), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.06 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.02 - 2019.07), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2018.11 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.08 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.05 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.08 - 2020.11), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.08 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.07 - 2016.05), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.11 - 2024.03), PASSAT B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2014.08 - 2020.11), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.05 - 2018.11), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.07 - 2024.03), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.05 - 2017.11), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.07 - 2016.05), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.05 - 2024.03), PASSAT ALLTRACK B8 Variant (3G5, CB5) Універсал (2015.05 - 2020.11), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.01 - 2022.03), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.05 - 2024.04), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.05 - 2018.07), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.01 - 2024.04), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2018.09 - 2022.11), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.06 - 2024.04), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2018.09 - 2020.07), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.05 - 2020.06), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.08 - 2020.07), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.05 - 2019.07), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.01 - 2024.04), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.01 - 2024.04), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.04 - 2020.07), TIGUAN (AD1, AX1) Джип (2016.05 - 2020.07), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2017.06 - ), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2017.03 - ), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2018.09 - ), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2017.07 - ), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2017.06 - ), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2017.06 - ), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2017.06 - 2021.07), TIGUAN ALLSPACE (BW2, BJ2) Джип (2017.06 - 2020.09), TOURAN (5T1) Мінівен (2015.05 - 2018.07), TOURAN (5T1) Мінівен (2015.05 - 2022.07), TOURAN (5T1) Мінівен (2015.11 - 2018.07), TOURAN (5T1) Мінівен (2015.05 - 2016.05), TOURAN (5T1) Мінівен (2016.05 - 2019.07), TOURAN (5T1) Мінівен (2015.05 - ), TOURAN (5T1) Мінівен (2015.11 - 2019.07) |
| AUDI | 3Q0615424 |
| SEAT | 3Q0615424X |
| SKODA | 3Q0615424 |
| VAG | 3Q0615424, 3Q0615424X |
| VW | 3Q0615424, 3Q0615424B, 3Q0615424E, 3Q0615424ESL7, 3Q0615424ESQ5, 3Q0615424X |