
| Производитель | Nipparts |
|---|---|
| Код запчасти | J3303078 |
| Тип | Вентилируемые |
| Толщина | 28 мм |
| Высота | 51 мм |
| Число отверстий | 5 шт |
| Совместимость с маркой | Mazda |
| Совместимость с моделью | Xedos |
| O маточини | 153,8 мм |
|---|---|
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| Діаметр центрування | 72 мм |
| Внешний диаметр | 274 мм |
| Мін. товщина | 26 мм |
| Тип гальмівного диска | зі внутрішньою вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 28 мм |
| MAZDA | MPV II (LW) Мінівен (2000.08 - 2002.07), MPV II (LW) Мінівен (1999.09 - 2000.08), MPV II (LW) Мінівен (2002.07 - 2006.02), MPV II (LW) Мінівен (1999.09 - 2002.03), MPV II (LW) Мінівен (2002.07 - 2006.02), XEDOS 9 (TA) Ліфтбек (1993.08 - 2000.01), XEDOS 9 (TA) Лифтбек (2000.07 - 2002.09), XEDOS 9 (TA) Лифтбек (1993.07 - 2000.07), XEDOS 9 (TA) Лифтбек (1995.02 - 2000.01) |
| MAZDA | T001-3325X-A, T002-3325X, T002-3325X-A, TY01-3323X-A, TY01-3325X, TY01-3325X-A, TY07-3325X-A, TY07-335X-A |