







| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Тип корпуса | С корпусом |
| Код запчасти | 807-87K |
| Температура открытия | 87 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Материал корпуса | Пластик |
| Совместимость с маркой | Seat , Audi |
| Совместимость с моделью | A4 , A5 , A6 , Q5 |
| Вес | 271 г |
|---|---|
| Висота паковання | 15 см |
| Довжина паковання | 15,9 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Діапазон температури | 14 °C |
| Матеріал корпуса | Пластмаса |
| Ширина паковання | 11 см |
| для № ОЗ | 03L 121 111 AD |
| AUDI | A4 Allroad B8 (8KH) Универсал (2009.09 - 2016.05), A4 Allroad B8 (8KH) Универсал (2009.09 - 2016.05), A4 Allroad B8 (8KH) Универсал (2013.05 - 2016.05), A4 Allroad B8K (8H) Ун.09 - 2016.5), A4 Allroad8 (8KH8) Уэрсн (09.20005). A4 Allroad B8 (8KH) Универсал (2011.11 - 2016.05), A4 Allroad B8 (8KH) Универсал (2009.04 - 2012.01), A4 B8 (8K2) Лифтбек (2008.06 - 2015.12), A4 B8 (8K2) (2007.11 - 2015.12), A4 (811) 2015.12), A4 B8 (8K2) Лифтбек (2013.05 - 2015.12), A4 B8 (8K2) Лифтбек (2013.05 - 2015.12), A4 B8 (8K2) Лифтбек (2008.08 - 2015.12), A4 B8 B8 (8K2) Лифтбек (20.11.101 - 2012.03), A4 B8K2) (2011.12.) A4 B8 (8K2) Лифтбек (2011.11 - 2015.12), A4 B8 Avant (8K5) Универсал (2008.06 - 2015.12), A4 B8 Avant (8K5) Универсал (2008.04 - 2015.12), A4 B8 Avant (8K5) (2008.04 - 2015.12), A4 B8 (805) Универсал (2013.05 - 2015.12), A4 B8 Avant (8K5) Универсал (2013.05 - 2015.12), A4 B8 Avant (8K5) Универсал (2008.08 - 2015.12), A4 B8 Avant (8K5) Универсал (208.04 - 2012.03), A4 B8vant (8K5) (2008008.8 - 2012) - 2012.08 - 2012.), A4 Bvant (88K5) (2011.11 - 2015.12), A4 B8 Avant (8K5) Универсал (2011.11 - 2015.12), A5 Sportback (8TA) Хэтчбек (2009.09 - 2017.01), A5 Sportback (8TA) Хэтчбек (2009.09 - 2017.01), A5 Sportback (8TA) Хетбек (205 - 2017.01). 2017.01), A5 Sportback (8TA) Хэтчбек (2009.09 - 2012.03), A5 Sportback (8TA) Хэтчбек (2009.09 - 2012.03), A5 Sportback (8TA) Хэтбек (2011.10 - 2017.01), A5 Sportback (8TA) Хэтбек (2011.12 - 2017.), A5 (8T3) Купе (208 - 17.101), A5 (8T) (2008.08 - 2012.03), A5 (8T3) Купе (2008.08 - 2012.03), A5 (8T3) Купе (2011.10 - 2017.01), A5 (8T3) Купе (2011.12 - 2017.01), A5 Кабриолет (8F7) Кабриолет (2011.10 - 2015.05), A5 Кабрилет (8F7) Кабриолет (20.05 - 2017.), A5 Кабрилет (8F) (2009.05 - 2012.03), A5 Кабриолет (8F7) Кабриолет (2011.10 - 2017.01), A5 Кабриолет (8F7) Кабриолет (2012.01 - 2015.05), A6 C6 (4F2) Лифтбек (2004.07 - 2011.03), A6 C6 (4F2) Либт (2008.11 - 2011.03), A6 Av.06 A6 C6 Avant (4F5) Универсал (2008.10 - 2011.08), A6 C7 (4G2, 4GC) Лифтбек (2012.01 - 2018.09), A6 C7 (4G2, 4GC) Лифтбек (2011.03 - 2018.09), A6 C7 (4G2, 4GC) Либб (2011.03 - 201809), A6 Avant (4G, 4GDD.09) Уэрс (2020.20.20.109.) A5. 4GD) Универсал (2011.05 - 2018.09), A6 C7 Avant (4G5, 4GD) Универсал (2011.05 - 2018.09), Q5 (8RB) Джип (2010.08 - 2013.05), Q5 (205 - 2010.11 - 2013.05), Q5 (8RB) (209.08 - 2013.05), Q5 (8RB) (RB) (205) 2017.05), Q5 (8RB) Джип (2008.11 - 2012.09), Q5 (8RB) Джип (2012.06 - 2017.05) |
| SEAT | EXEO (3R2) Лифтбек (2008.12 - 2013.05), EXEO (3R2) Лифтбек (2008.12 - 2013.05), EXEO (3R2) Лифтбек (2009.02 - 2013.05), EXEO ST (3R5) Универсал (2009.07 - 2013.05), EXE S (3R5) (209 - 2013) |
| AUDI | 03L 121 111 AD, 03L121111N |
| CUPRA | 03L121111AD, 03L121111N |
| SEAT | 03L 121 111 AD, 03L121111N |
| SKODA | 03L121111AD, 03L121111N |
| VW | 03L 121 111 AD, 03L 121 111 N |