









| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Тип корпуса | С корпусом |
| Код запчасти | 678-105K |
| Температура открытия | 105 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Материал корпуса | Пластик |
| Совместимость с маркой | Citroen , Peugeot , Mini |
| Совместимость с моделью | DS3 , 308 , 207 , Mini Clubvan , RCZ , C4 , C5 , Clubman |
| Вес | 505 г |
|---|---|
| Висота паковання | 16 см |
| Довжина паковання | 30 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Діапазон температури | 14 °C |
| Количество датчиков | 1 |
| Количество разъемов | 1 |
| Матеріал корпуса | Пластмаса |
| Режим работы | з електричним механізмом керування |
| Ширина паковання | 16,1 см |
| для № ОЗ | 1336-Z6 |
| CITROEN | C4 GRAND PICASSO I (UA_) Мінівен (2008.07 - 2010.12), C4 GRAND PICASSO I (UA_) Мінівен (2008.10 - 2013.08), C4 PICASSO I Мінівен (UD_) Мінівен (2008.07 - 2013.08), C4 PICASSO I Мінівен (UD_) Мінівен (2008.07 - 2013.08), C4 PICASSO I Мінівен (UD_) Мінівен (2010.09 - 2013.08), C4 PICASSO II Мінівен (2013.02 - ), C4 I (LC_) Хетчбек (2008.07 - 2011.07), C4 I (LC_) Хетчбек (2008.07 - 2011.07), C4 I (LC_) Хетчбек (2008.07 - 2011.07), C4 Купе (LA_) Купе (2008.07 - 2011.07), C4 Купе (LA_) Купе (2008.07 - 2011.07), C4 II (NC_) Хэтчбек (2009.11 - 2016.12), C5 III (RD_) Лифтбек (2010.07 - 2016.07), C5 III (RD_) Лифтбек (2009.04 - 2016.07), DS3 (SA_) Хэтчбек (2010.01 - 2015.07S3 DS3 (S_20.04 - 2015.04 - 2015.), DS3 (A_A_A_A) Хетчч(11.0.215.2 - 2015.05) (SA_) Хэтчбек (2011.02 - 2015.07), DS3 Кабриолет Кабриолет (2013.01 - 2015.07), DS3 Кабриолет Кабриолет (2013.01 - 2015.07), C4 PICASSO II Van (DD_) Фургон/минивен (2013.02 - ) |
| MINI | MINI (R56) Хэтчбек (2009.03 - 2010.03), MINI (R56) Хэтчбек (2006.11 - 2010.03), MINI (R56) Хэтчбек (2010.03 - 2013.11), MINI (R56) Хэтчбек (2010.03 - 2013.11), MINI (200 - 2013) Хэт (209 - 201311.) - MI (R56) Хэтчбек (10. -10. 2013.11), MINI (R56) Хэтчбек (2006.10 - 2010.02), MINI (R56) Хэтчбек (2006.11 - 2010.02), MINI (R56) Хетбек (200711 - 2013.11), MINI (R56) Кабриолет (2009.09 - 2015.06), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2008.12 - 2015.06), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2008.12 - 2010.07), MINI Кабриолет (R57) Кабриолет (2010.03 - 2015.06), MIN Кабриолет (R57) Кабриолет (208.12 - 2010),INI Кабриллет (20. (R57) Кабриолет (2008.08 - 2015.05), MINI Roadster (R59) Кабриолет (2011.11 - 2015.04), MINI Roadster (R59) Кабриолет (2011.11 - 2015.04), MINI Roadster (R59) Кабриолет (2011.11.04), MIN COUNTRYM (60) Унерал (2010.08 20.10.) COUNTRYMAN (R60) Универсал (2010.08 - 2016.10), MINI COUNTRYMAN (R60) Универсал (2010.08 - 2016.10), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2010.03 - 2014.06), MINI CLUBMAN (2007.10 - 2013.12.12.), MIN CUBANCUMAN (R55) Уерсал (082001010.) CLUBMAN (R55) Универсал (2008.10 - 2010.02), MINI CLUBMAN (R55) Универсал (2007.11 - 2014.06), MINI CLUBVAN (R55) Фургон/универсал (2012.12 - 2014.06), MINI CUBVAN (R55) (2012.14.06) Купе (R58) Купе (2010.12 - 2015.04), MINI Купе (R58) Купе (2010.12 - 2015.05) |
| PEUGEOT | 207 CC (WD_) Кабриолет (2007.02 - 2012.12), 207 CC (WD_) Кабриолет (2009.10 - 2013.12), 207 SW (WK_) Универсал (2007.02 - 2012.12), 207 SW (WK_) Универсал (2007.02 - 2012.12), 207 (WC_) Хэчбек (2006 - 2013.2 - 2013), 207A_W_,W_C_heb) 2012.12), 207 (WA_, WC_) Хэтчбек (2007.02 - 2012.12), 308 CC (4B_) Кабриолет (2009.06 - 2014.12), 308 CC (4B_) Кабриолет (2009.06 - 2014.12), 308 CC (4B_) Кабриолет (2009.06 - 2014.12), 308 SW I (4E_4_4H) УРсн (2007 - 2010.) - 2010.), 30W I(4_4 4H_) Универсал (2007.09 - 2014.10), 308 SW I (4E_, 4H_) Универсал (2007.09 - 2014.10), 308 SW I (4E_, 4H_) Универсал (2009.10 - 2014.10), 308 SW I (4E_14.03 - 2014.10), 308 SWC_L_J_, L_R_4_4_4_4) УР.4_14210.03 - 2010.08 - 2014.10.10.10.) 308 SW II (LC_, LJ_, LR_, LX_, L4_) Універсал (2014.03 - 2021.06), 308 I (4A_, 4C_) Хетчбек (2007.09 - 2014.10), 308 I (4A_, 4C_) Хетчбек (2007.09 - 2014.10), 308 I (4A_, 4C_) Хетчбек (2007.09 - 2014.10), 308 I (4A_, 4C_) Хетчбек (2009.10 - 2014.10), 308 I (4A_, 4C_) Хетчбек (2008.03 - 2014.10), 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) Хетчбек (2013.09 - 2021.06), 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) Хетчбек (2013.09 - 2021.06), 3008 I Мінівен (0U_) Мінівен (2009.06 - 2016.08), 3008 I Мінівен (0U_) Мінівен (2009.06 - 2016.08), 5008 (0U_, 0E_) Минивен (2009.09 - 2017.03), RCZ Купе (2010.03 - 2015.12) |
| BMW | 11537534521, 11538699290 |
| CITROEN | 1336-Z6, 9810916980 |
| CITROEN/PEUGEOT | 1336Z6, 9810916980 |
| DS | 9810916980 |
| MINI | 1153 7 534 521, 11538699290 |
| PEUGEOT | 1336-Z6, 9810916980 |