








| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Тип корпуса | С корпусом |
| Код запчасти | 660-82K |
| Температура открытия | 82 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Совместимость с маркой | Lexus |
| Совместимость с моделью | GS , RC , IS |
| Вес | 173 г |
|---|---|
| Висота паковання | 13,5 см |
| Довжина паковання | 9,1 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Кліматичні зони | для холодних кліматичних зон |
| Ширина паковання | 9,1 см |
| LEXUS | GS (_S19_) Лифтбек (2005.04 - 2011.11), GS (_S19_) Лифтбек (2005.04 - 2011.11), GS (_S19_) Лифтбек (208.05 - 2011.11), GS (_S19_) Лифтбек (2006.02 - 2011.11), GS (_L1_) Лифтбек (2012.01 - ), GS_L1_L1_) Лифт (20.) Либбек (20.12 -16.20.208S_1_1) (2012.03 - ), GS (_L1_) Лифтбек (2012.01 - ), IS II (_E2_) Лифтбек (2005.08 - 2013.03), IS II (_E2_) Лифтбек (2005.10 - 2013.03), IS II (_E2) Лифтбек (2010.11 - 2013.03), IS II (_E.08 - 2013.03 ) IS II (_E2_) Лифтбек (2008.01 - 2013.03), IS III (_E3_) Лифтбек (2013.04 - 2015.08), IS III (_E3_) Лифтбек (2013.04 - 2020.09), IS C (GSE2_) Кабриолет (2009.04 - 2015.06), RC (_C1.04 - 2017.11) |
| LEXUS | 16031-31020 |
| TOYOTA | 1603131020 |