








| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Тип корпуса | С корпусом |
| Код запчасти | 5973KT |
| Температура открытия | 82 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Материал корпуса | Пластик |
| Совместимость с маркой | Renault , Peugeot , Audi , BMW , Hyundai , Mini , Iveco , Chevrolet , Kia |
| Совместимость с моделью | ix35 , Soul , Elantra , Koleos , Sportage , Picanto , Express, Accent i25 , Carens , Cerato Koup , Pro Ceed , Ceed , Cerato , 406 , Solaris , A4 , Rio , Tucson , Clubman , i20 , Megane , Veloster , H 1 , Scenic , I30 , H-1 / Starex , Daily , i40 , Fluence |
| Вес | 154 г |
|---|---|
| Висота паковання | 11 см |
| Довжина паковання | 15,9 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Матеріал корпуса | Пластмаса |
| Ширина паковання | 15 см |
| для № ОЗ | 256312B051 |
| AUDI | A4 B9 (8W2, 8WC) Лифтбек (2015.05 - 2018.08) |
| BMW | 2 Кабриолет (F23) Кабриолет (2014.03 - 2020.09) |
| CHEVROLET | EXPRESS Фургон Фургон (2003.01 - ) |
| HYUNDAI | ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) Ліфтбек (2010.11 - ), ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) Ліфтбек (2010.11 - 2013.12), ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) Ліфтбек (2010.11 - ), ACCENT i25 IV Ліфтбек (RB) Ліфтбек (2010.11 - 2017.12), SOLARIS / ACCENT IV (RB) Хетчбек (2010.11 - 2018.03), SOLARIS / ACCENT IV (RB) Хэтчбек (2010.11 - 2018.03), CRETA Джип (2016.01 - 2021.01), CRETA Джип (2016.08 - 2021.01), ELANTRA IV Лифтбек (HD) S0.06 - 2011.06), ELANTA V Лифт (MD, UD) Лифтбек (11.0 - 2015.0 - 2012.) ELTRTRA EANRA VIA (AD, ADA) Ліфтбек (2016.02 - 2020.12), ELANTRA VI Ліфтбек (AD, ADA) Ліфтбек (2016.02 - 2020.12), i10 I (PA) Хетчбек (2011.01 - 2013.12), i10 I (PA) Хетчбек (2008.11 - 2011.12), i10 I (PA) Хетчбек (2011.04 - 2013.12), i10 II (BA, IA) Хетчбек (2013.08 - 2019.12), i10 II (BA, IA) Хетчбек (2013.12 - 2019.12), i20 ACTIVE (IB, GB) Хетчбек (2015.09 - 2018.06), i20 ACTIVE (IB, GB) Хетчбек (2015.09 - 2018.06), i20 I (PB, PBT) Хетчбек (2008.09 - 2012.12), i20 I (PB, PBT) Хетчбек (2012.03 - 2015.12), i20 I (PB, PBT) Хетчбек (2008.09 - 2015.12), i20 I (PB, PBT) Хетчбек (2008.09 - 2012.12), i20 II (GB, IB) Хетчбек (2016.01 - 2020.08), i20 II (GB, IB) Хетчбек (2016.01 - 2020.08), i20 II (GB, IB) Хетчбек (2014.11 - 2020.03), i20 II (GB, IB) Хетчбек (2014.11 - 2020.08), i20 II Купе (GB) Купе (2016.01 - 2021.09), i20 II Купе (GB) Купе (2016.01 - 2021.09), i20 II Купе (GB) Купе (2015.05 - 2021.09), i30 (FD) Хэтчбек (2007.10 - 2011.11), i30 (2007.10.11.) i30 (FD) Хэтчбек (2007.10 - 2011.11), i30 (FD) Хэтчбек (2008.02 - 2011.11), i30 Универсал (FD) Универсал (2007.10 - 2012.06), i30 Универсал (FD) Универсал (2009.11 - 2012.06), i30 Универсал (FD) У208.2 - 2012.6, i30Версал (F) (2008.02 - 2012.06), i30 (GD) Хетчбек (2011.12 - 2015.12), i30 (GD) Хетчбек (2014.12 - 2016.12), i30 (GD) Хетчбек (2012.01 - 2016.12), i30 (GD) Хетчбек (2011.12 - 2015.12), i30 (GD) Хетчбек (2014.06 - ), i30 (GD) Хетчбек (2011.12 - 2016.12), i30 (GD) Хэтчбек (2015.01 - ), i30 Универсал (GD) Универсал (2012.06 - 2015.12), i30 Универсал (GD) Универсал (2014.01 - 2017.05), i30 Универсал (GD) Универсал (2012.06 - ), i30 Универсал (2012.06 - 12.5 - 12.5 - 12.12 - 12.12.1230.1230.) i30. ), i30 Купе Купе (2013.05 - 2014.12), i30 Купе Купе (2014.12 - ), i30 Купе Купе (2013.05 - ), i30 Купе Купе (2015.01 - ), i30 Купе Купе (2013.05 - ), i30 (PDE, PD, PDEN) Хетчбек (2016.11 - ), i40 I CW (VF) Універсал (2011.07 - 2019.05), i40 I (VF) Ліфтбек (2012.03 - 2019.05), ix20 (JC) Хэтчбек (2010.11 - 2019.07), ix20 (JC) Хэтчбек (2010.11 - 2019.07), ix35 (LM, EL, ELH) Джип (2010.11 - 2015.12), SOLARIS Лифтбек (HCITL (HCI) (1701) (HCITL-L-I)-L-L-L-L-L-L-01. TLE) Джип (2015.06 - 2020.09), TUCSON (TL, TLE) Джип (2015.06 - 2023.05), TUCSON (TL, TLE) Джип (2015.06 - 2020.09), VELOSTER (FS) Купе (2011.10 - 2017.12), VELOSTER (FS) Купе (2011.04 - 2017.12), VELOSTER (FS) Купе (2011.03 - 2017.12), VELOSTER (FS) Купе (2012.10 - 2017.12), H-1 / STAREX Автобус (A1) Автобус (1997.06 - 2004.04), H-1 / STAREX Автобус (A1) Автобус (1998.02 - 2004.04), H-1 / STAREX Автобус (A1) Автобус (2001.06 - 2004.04), H-1 STAREX Автобус (A1) Автобус (2003.2 - 2004.04, Hrагон-1 Фургон (2001.04) (A1) Фургон (2000.03 - 2004.04), H-1 Фургон (A1) Фургон (2001.11 - 2004.04) |
| IVECO | DAILY VI Платформа/шаси Платформа/шасси (2014.03 - ) |
| KIA | CARENS III Мінівен (UN) Мінівен (2009.06 - 2013.03), CARENS III Мінівен (UN) Мінівен (2009.08 - 2013.03), CARENS IV Мінівен (2013.03 - 2016.08), CEE'D Хетчбек (ED) Хетчбек (2009.08 - 2012.12), CEE'D Хетчбек (ED) Хетчбек (2006.12 - 2012.12), CEE'D Хетчбек (ED) Хетчбек (2006.12 - 2012.12), CEE'D Хетчбек (ED) Хетчбек (2007.09 - 2012.12), CEE'D Хетчбек (ED) Хетчбек (2006.12 - 2012.12), CEE'D Хетчбек (ED) Хетчбек (2010.10 - 2012.12), CEE'D Хетчбек (ED) Хетчбек (2008.02 - 2012.12), CEE'D SW (ED) Універсал (2009.07 - 2012.12), CEE'D SW (ED) Универсал (2010.10 - 2012.12), CEE'D SW (ED) Универсал (2007.09 - 2012.12), CEE'D SW (ED) Универсал (2007.09 - 2012.11), CEE'D SW (E.09 - 2012. (ED) Універсал (2007.09 - 2012.12), CEE'D (JD) Хетчбек (2015.07 - 2018.07), CEE'D (JD) Хетчбек (2015.07 - 2018.07), CEE'D (JD) Хетчбек (2012.05 - 2018.07), CEE'D (JD) Хетчбек (2012.05 - 2018.07), CEE'D (JD) Хетчбек (2014.11 - 2018.07), CEE'D (JD) Хетчбек (2012.05 - 2018.07), CEE'D Sportswagon (JD) Универсал (2015.07 - 2018.07), CEE'D Sportswagon (JD) Универсал (2015.07 - 2018.07), CEEE'D Sportswagon (JD) Swagon (2011.20.5). C`D Swag-20.05 - 201515.07 - 2015.07 - 2015.07 - 205). (JD) Универсал (2012.09 - 2018.07), CEED (CD) Хэтчбек (2018.03 - ), CEED (CD) Хэтчбек (2018.10 - ), CEED Sportswagon (CD) Удэксал (2018.05 - ), CERATO I Хетбек (LD) (4.07 - 2007.01), CERO ITS I.bk) Лифтбек (20005. - 200912.) I Лифтбек (LD) Лифтбек (2004.04 - 2009.12), CERATO II Лифтбек (TD) Лифтбек (2010.01 - 2014.02), CERATO II Лифтбек (TD) Лифтбек (2009.02 - 2013.06), CERATO II Лифтбек (TD) Лифтбек (2010.0.0.6), CERATO III Либфт (YD) Либбек (20.0.6 - 20.05). CERATO KOUP II (TD) Купе (2010.01 - 2013.06), CERATO KOUP III (YD) Купе (2013.12 - ), PICANTO II (TA) Хетчбек (2011.05 - 2017.03), PICANTO II (TA) Хетчбек (2013.08 - 2017.03), PICANTO II (TA) Хетчбек (2011.05 - 2017.03), PICANTO II (TA) Хетчбек (2011.05 - 2014.10), PICANTO II (TA) Хетчбек (2011.09 - 2017.03), PICANTO III (JA) Хетчбек (2017.03 - ), PICANTO III (JA) Хетчбек (2017.03 - ), PICANTO III (JA) Хетчбек (2017.03 - ), PICANTO III (JA) Хетчбек (2017.03 - ), PRO CEE'D (ED) Хетчбек (2010.06 - 2012.09), PRO CEE'D (ED) Хетчбек (2008.02 - 2012.09), PRO CEE'D (ED) Хетчбек (2008.02 - 2012.09), PRO CEE'D (ED) Хетчбек (2008.02 - 2012.09), PRO CEE'D (ED) Хетчбек (2010.10 - 2013.02), PRO CEE'D (ED) Хетчбек (2008.02 - 2012.09), PRO CEE'D (JD) Хетчбек (2015.07 - 2018.07), PRO CEE'D (JD) Хетчбек (2015.07 - 2018.07), PRO CEE'D (JD) Хетчбек (2013.03 - 2015.07), PRO CEE'D (JD) Хетчбек (2013.07 - 2018.07), PRO CEE'D (JD) Хетчбек (2013.03 - 2018.07), PRO CEE'D (JD) Хетчбек (2013.03 - 2018.07), PRO CEE'D (JD) Хетчбек (2013.06 - 2018.07), RIO III Лифтбек (UB) Лифтбек (2011.10 - 2017.12), RIO III Лифтбек (UB) Лифтбек (2014.11 - 2017.12), RIO III Лифтбек (UB) Лифтбек (2011.06 - 2017.12), RI III Лифт (UB) (11.10 - 2017.12.RO.I.I.Ivт (UB) Лифтбек) (2012.06 - 2017.12), RIO III (UB) Хетчбек (2011.09 - 2017.12), RIO III (UB) Хетчбек (2011.09 - 2017.12), RIO III (UB) Хетчбек (2011.09 - 2017.12), RIO III (UB) Хетчбек (2011.09 - 2017.12), RIO III (UB) Хетчбек (2011.09 - 2017.12), RIO III (UB) Хетчбек (2011.09 - 2017.12), RIO III (UB) Хетчбек (2012.06 - 2017.12), RIO IV Ліфтбек (SC, FB) Ліфтбек (2017.07 - ), RIO IV (YB, SC, FB) Хетчбек (2017.01 - ), RIO IV (YB, SC, FB) Хетчбек (2017.01 - ), RIO IV (YB, SC, FB) Хетчбек (2017.01 - ), RIO IV (YB, SC, FB) Хетчбек (2017.01 - ), SOUL I (AM) Хетчбек (2009.02 - 2011.12), SOUL I (AM) Хетчбек (2009.02 - 2011.12), SOUL I (AM) Хетчбек (2011.06 - 2014.12), SOUL I (AM) Хетчбек (2011.06 - 2014.12), SOUL II (PS) Хетчбек (2014.02 - 2018.12), SOUL II (PS) Хетчбек (2016.07 - 2018.12), SOUL II (PS) Хэтчбек (2014.02 - 2018.12), SOUL II (PS) Хэтчбек (2016.11 - 2018.12), SOUL III (SK3) Хэтчбек (2019.01-), SOUL III (SK3) Хэтбек (2019.01 -), SPORTAGE III (SL) Джп (2010.0 - 2015.12.) SPORTE(Q,Q, QL) (2020.07 - 2022.09), SPORTAGE IV (QL, QLE) Джип (2015.09 - 2022.09), SPORTAGE IV (QL, QLE) Джип (2015.09 - 2022.09), SPORTAGE IV (QL, QLE) Джип (2015.09 - 2022.09), VENGA (YN) Хетчбек (2010.02 - 2019.03), VENGA (YN) Хетчбек (2010.02 - 2019.03) |
| MINI | MINI CLUBMAN (F54) Универсал (2016.11 - 2019.06) |
| PEUGEOT | 406 Break (8E/F) Универсал (2000.10 - 2004.02) |
| RENAULT | FLUENCE (L3_) Ліфтбек (2010.02 - ), FLUENCE (L3_) Ліфтбек (2014.05 - ), GRAND SCENIC III (JZ0/1_) Мінівен (2009.02 - 2016.09), KOLEOS I (HY_) Джип (2013.08 - ), KOLEOS II (HC_) Джип (2016.04 - ), MEGANE III Хетчбек (BZ0/1_, B3_) Хетчбек (2009.02 - 2015.08), MEGANE III Хэтчбек (BZ0/1_, B3_) Хэтчбек (2011.01 - 2015.08), MEGANE III Купе (DZ0/1_) Купе (2009.05 - 2015.08), MEGANE Grandtour (KZ0/1) SEN (209.05 - 2015.08), MEGANE CC (Z/1) Кабрито (20.06 - 2015.C.C.) SENC.0C.05 - 205_ Мінівен (2009.02 - 2016.09) |
| HYUNDAI | 25500-2B000, 255002B001, 255002B400, 2550038400, 256312B051 |
| KIA | 25500-2B000, 255002B001, 255002B400, 256312B051 |
| RENAULT | 212007668R |