







| Производитель | Motorad |
|---|---|
| Тип корпуса | С корпусом |
| Код запчасти | 514-82K |
| Температура открытия | 82 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Материал корпуса | Пластик |
| Совместимость с маркой | Mazda , Ford |
| Совместимость с моделью | S-Max , Mondeo , 3 , MX-5 , Focus |
| Вес | 181,4 г |
|---|---|
| Высота | 40,1 мм |
| Висота 2 | 40,07 мм |
| Висота паковання | 15 см |
| Длина | 144 мм |
| Довжина паковання | 15,9 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненнями |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з ущільнювальним кільцем |
| Діапазон температури | 14 °C |
| Кліматичні зони | для холодних кліматичних зон |
| Матеріал корпуса | Пластмаса |
| Ширина паковання | 11 см |
| для № ОЗ | 5 157 411 |
| FORD | FOCUS III Хэтчбек (2012.07 - 2017.12), FOCUS III Turnier Универсал (2012.07 - 2020.02), GALAXY III (CK) Минивен (2015.01 - ), MONDEO Vvтбек (CD) Лифтбек (2015.05 - ), MONDEO V Liftбек (2015. ), MONDEO V Хэтчбек (CE) Хэтчбек (2014.09 - ), MONDEO V Хэтчбек (CE) Хэтчбек (2014.09 - ), MONDEO V Turnier (CF) Универсал (2014.09 - ), MONDEO V Turnier (CF) Универсал (201409 - ), S-MAX (C, WA, W6-015. - ) |
| MAZDA | 3 Лифтбек (BK) Лифтбек (2003.10 - 2009.12), 3 (BK) Хэтчбек (2003.10 - 2009), 3 Лифтбек (BL) Лифтбек (2009.03 - 2014.09), 3 Лифтбек (BL) Лифтбек (2009.02 - 2013.05), 3 (BL) Хечбек (209.09), 3B) Хетбек (208. - 2013), 5 (RC.05) (2005.02 - 2010.05), 5 (CR) Мінівен (2005.02 - 2010.05), 5 (CW) Мінівен (2010.09 - ), 5 (CW) Мінівен (2010.06 - ), 5 (CW) Мінівен (2010.09 - ), MX-5 III (NC) Кабріолет (2005.03 - 2014.12), MX-5 III (NC) Кабріолет (2005.07 - 2014.12) |
| FORD | 5 157 411, CJ5E 8575 AA |
| MAZDA | LF5015170, LF50-15-170A, LF50-15-170B, LF50-15-170C, LF53-15-170, LF53-15-170A, LF53-15-170B, LF70-15-170, LG50-15-170 |