
| Производитель | Moog |
|---|---|
| Кросс-номери | Mazda C29128300C; Volvo C23628300 |
| Совместимость с маркой | Volvo , Mazda , Ford |
| Совместимость с моделью | S40 , V50 , 3 , C-Max , C30 , Focus |
| Висота паковання | 9,5 см |
|---|---|
| Довжина паковання | 56,5 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з гумовою опорою |
| Тип паковання | Коробка |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 26 см |
| MAZDA | 5 (CR) Мінівен (2005.02 - 2010.05), 5 (CR) Мінівен (2005.02 - 2010.05), 5 (CR) Мінівен (2005.02 - 2010.05), 5 (CR) Мінівен (2005.02 - 2010.05), 5 (CW) Мінівен (2010.09 - ), 5 (CW) Мінівен (2010.06 - ), 5 (CW) Мінівен (2010.09 - ), 5 (CW) Мінівен (2010.07 - ), PREMACY (CP) Мінівен (1999.07 - 2005.03), PREMACY (CP) Мінівен (1999.07 - 2005.03), PREMACY (CP) Мінівен (2001.11 - 2005.03), PREMACY (CP) Мінівен (1999.10 - 2000.07), PREMACY (CP) Мінівен (2000.07 - 2005.03), PREMACY Van (CP_) Фургон/мінівен (1999.07 - 2005.06), PREMACY Van (CP_) Фургон/минивен (2001.08 - 2005.06) |
| MAZDA | C23628300, C236-28-300, C23628300A, C236-28-300A, C23628300C, C236-28-300C, C29128300, C29128300A, C291-28-300A, C29128300B, C291-28-300B, C29128300C, C291-28-300C |