
| Производитель | Moog |
|---|---|
| Материал | Чугун |
| Код запчасти | AL-WP-7526P |
| Тип рычага | Контрольный |
| Конструктивные особенности | С шаровым шарниром |
| Совместимость с маркой | Lancia , Fiat , Alfa Romeo |
| Совместимость с моделью | Bravo , Coupe , Gamma , 145 , 146 , 155 , Dedra , Delta , Spider |
| Висота паковання | 7 см |
|---|---|
| Довжина паковання | 42 см |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з нижнім/верхнім кульовим шарніром |
| Тип паковання | Мішок |
| Тип руля | Поперечний важіль підвіски |
| Ширина паковання | 32 см |
| парні номери артикулів | AL-WP-7526P |
| ALFA ROMEO | 145 (930_) Хетчбек (1994.07 - 1996.12), 145 (930_) Хетчбек (1996.12 - 2001.01), 145 (930_) Хетчбек (1994.10 - 1996.12), 145 (930_) Хетчбек (1997.09 - 2000.12), 145 (930_) Хетчбек (1996.12 - 2001.01), 145 (930_) Хетчбек (1994.10 - 1996.12), 145 (930_) Хетчбек (1996.12 - 1998.12), 145 (930_) Хетчбек (1998.03 - 2001.01), 145 (930_) Хетчбек (1995.10 - 2001.01), 145 (930_) Хетчбек (1998.03 - 2001.01), 145 (930_) Хетчбек (1994.10 - 1999.02), 145 (930_) Хетчбек (1999.02 - 2001.01), 146 (930_) Хетчбек (1994.12 - 1996.12), 146 (930_) Хетчбек (1996.11 - 2001.01), 146 (930_) Хетчбек (1994.12 - 1996.12), 146 (930_) Хетчбек (1997.09 - 2000.12), 146 (930_) Хетчбек (1996.11 - 2001.10), 146 (930_) Хетчбек (1994.12 - 1996.12), 146 (930_) Хетчбек (1996.11 - 2001.01), 146 (930_) Хетчбек (1998.03 - 2001.01), 146 (930_) Хетчбек (1995.10 - 2001.01), 146 (930_) Хетчбек (1997.03 - 2001.10), 146 (930_) Хетчбек (1994.12 - 1999.02), 146 (930_) Хетчбек (1999.02 - 2001.01), 155 (167_) Ліфтбек (1996.05 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1993.04 - 1996.04), 155 (167_) Ліфтбек (1993.04 - 1996.04), 155 (167_) Ліфтбек (1996.05 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1992.02 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1992.03 - 1996.12), 155 (167_) Ліфтбек (1992.02 - 1994.05), 155 (167_) Ліфтбек (1992.02 - 1995.05), 155 (167_) Ліфтбек (1992.02 - 1995.01), 155 (167_) Ліфтбек (1995.03 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1992.01 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1992.03 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1992.09 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1992.03 - 1995.05), 155 (167_) Ліфтбек (1993.04 - 1997.12), 155 (167_) Ліфтбек (1993.04 - 1997.12), GTV (916_) Купе (1998.05 - 2005.10), GTV (916_) Купе (1995.06 - 2005.10), GTV (916_) Купе (1997.09 - 2003.03), GTV (916_) Купе (2003.04 - 2005.10), GTV (916_) Купе (1995.06 - 1998.09), GTV (916_) Купе (2000.10 - 2005.10), GTV (916_) Купе (1996.10 - 2000.10), GTV (916_) Купе (2003.04 - 2005.10), SPIDER (916_) Кабріолет (1998.05 - 2005.04), SPIDER (916_) Кабріолет (1995.06 - 2005.04), SPIDER (916_) Кабріолет (1998.05 - 2000.08), SPIDER (916_) Кабріолет (2003.04 - 2005.04), SPIDER (916_) Кабріолет (1998.05 - 2005.04), SPIDER (916_) Кабріолет (1995.06 - 2005.04), SPIDER (916_) Кабріолет (1994.09 - 2005.04), SPIDER (916_) Кабріолет (1999.01 - 2003.10), SPIDER (916_) Кабріолет (1995.04 - 1998.04), SPIDER (916_) Кабріолет (2003.04 - 2005.04) |
| FIAT | BRAVO I (182_) Хетчбек (1995.10 - 1998.07), BRAVO I (182_) Хетчбек (1998.07 - 2001.10), COUPE (175_) Купе (1996.03 - 2000.08), COUPE (175_) Купе (1993.11 - 1996.08), COUPE (175_) Купе (1996.08 - 1998.09), COUPE (175_) Купе (1998.04 - 2000.08), COUPE (175_) Купе (1993.11 - 1996.08), COUPE (175_) Купе (1996.08 - 2000.08), MAREA (185_) Ліфтбек (1998.10 - 2002.05), MAREA (185_) Ліфтбек (1996.09 - 2002.05), MAREA (185_) Ліфтбек (1999.03 - 2000.08), MAREA (185_) Ліфтбек (2000.09 - 2002.08), MAREA (185_) Ліфтбек (1997.04 - 1999.02), MAREA (185_) Ліфтбек (1996.09 - 2002.05), MAREA (185_) Ліфтбек (1999.04 - 2002.05), MAREA (185_) Ліфтбек (1996.09 - 2002.05), MAREA (185_) Ліфтбек (1996.09 - 1999.04), MAREA (185_) Ліфтбек (2001.01 - 2002.05), MAREA (185_) Ліфтбек (1999.04 - 2001.01), MAREA (185_) Ліфтбек (1996.09 - 2002.05), MAREA (185_) Ліфтбек (1996.05 - 2002.12), MAREA (185_) Ліфтбек (1998.12 - 2002.12), MAREA (185_) Ліфтбек (2000.09 - 2002.08), MAREA (185_) Ліфтбек (1996.09 - 1999.04), MAREA (185_) Ліфтбек (1999.04 - 2002.05), MAREA Weekend (185_) Універсал (1998.10 - 2002.05), MAREA Weekend (185_) Універсал (1996.09 - 2002.05), MAREA Weekend (185_) Універсал (1996.09 - 2002.05), MAREA Weekend (185_) Універсал (1996.09 - 2002.05), MAREA Weekend (185_) Універсал (1996.09 - 1999.04), MAREA Weekend (185_) Універсал (2001.01 - 2002.05), MAREA Weekend (185_) Універсал (1999.04 - 2003.02), MAREA Weekend (185_) Універсал (1996.09 - 2002.05), MAREA Weekend (185_) Універсал (1996.09 - 2003.06), MAREA Weekend (185_) Універсал (1998.12 - 2002.12), MAREA Weekend (185_) Універсал (2000.09 - 2002.08), MAREA Weekend (185_) Універсал (1996.09 - 1999.04), MAREA Weekend (185_) Універсал (1999.04 - 2002.05) |
| LANCIA | DEDRA (835_) Ліфтбек (1993.04 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1994.07 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1996.01 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1996.03 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1996.03 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1993.08 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1994.07 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1989.09 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1989.09 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1994.07 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1991.04 - 1999.07), DEDRA (835_) Ліфтбек (1989.04 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1994.10 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1996.01 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1996.03 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1996.03 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1994.07 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1994.07 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1994.07 - 1999.07), DEDRA SW (835_) Універсал (1994.07 - 1999.07), DELTA II (836_) Хетчбек (1996.03 - 1999.08), DELTA II (836_) Хетчбек (1994.10 - 1999.08), GAMMA (830_) Хетчбек (1978.03 - 1986.10), GAMMA Купе (830_) Купе (1977.09 - 1986.10) |
| ALFA ROMEO | 46423824, 46474556, 60586771, 60809813, 60812796, 60813013, 60813043 |
| FIAT | 46462626, 46474556, 60564478, 60809813, 60812796, 93501144 |
| LANCIA | 46474556, 7780443 |