


| Код запчасти | TI17388 |
|---|---|
| Производитель | Mahle |
| Страна производитель | Германия |
| Температура открытия | 88 град. C |
| Конструктивные особенности | С уплотнением |
| Совместимость с маркой | Alfa Romeo , Opel , Lancia , Suzuki , Fiat |
| Совместимость с моделью | Doblo , MiTo , Astra , 500 C , Corsa , Grande Punto , 500 , Fiorino , Linea , Ypsilon |
| Вага нетто | 286 |
|---|---|
| Висота паковання | 11.20 см |
| Довжина паковання | 12 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Ширина паковання | 11.20 см |