
| Код запчасти | 87-114708-00 |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Страна производитель | Германия |
| Длина болта | 69.8 мм |
| Совместимость с маркой | Lancia , Suzuki , Fiat , Citroen , Peugeot |
| Совместимость с моделью | Jumpy , Ulysse , Expert , 806 , 406 , 607 , 306 , Berlingo , C5 , Boxer , Jumper , Xsara , 307 , Xantia , Scudo , Grand Vitara , C4 , Partner , Ducato , 206 , Zeta , Xsara Picasso , Evasion |
| Состояние | Новое |
| Висота голівки поршня | 46.75 мм |
|---|---|
| Внутрішній діаметр циліндра | 85.6 мм |
| Высота | 80.8 см |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1 мм |
| Глибина ковша 1 | 18.3 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець, для трапецієподібного шатуна |
| Діаметр болта | 28 мм |
| Діаметр ковша | 38 мм |
| Номер компонента | 08-114708-00 |
| Припуск | 0.6 мм |
| Механическая обработка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |