
| Код запчасти | 87-137606-00 |
|---|---|
| Производитель | Nural |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Opel , Lancia , Suzuki , Fiat , Ford |
| Длина болта | 56 мм |
| Совместимость с моделью | Doblo , Ypsilon , Swift , Punto , Wagon R , 500 C , Tigra , Grande Punto , 500 , Combo , Meriva , Corsa , Fiorino , Ignis , Agila |
| Состояние | Новое |
| Высота | 63.4 см |
|---|---|
| Висота голівки поршня | 40.43 мм |
| Внутрішній діаметр циліндра | 70 мм |
| Глибина клапанного кармана 1 | 1.2 мм |
| Глибина ковша 1 | 12.4 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі вставкою для поршневих кілець, для трапецієподібного шатуна |
| Діаметр болта | 23 мм |
| Діаметр ковша | 37 мм |
| Номер компонента | 08-137606-00 |
| Припуск | 0.4 мм |
| механічна обробка | з виточкою/вирізом для оливної форсунки |