





| Код запчасти | 220504A |
|---|---|
| Производитель | ERA |
| Страна производитель | Италия |
| Совместимость с маркой | Hyundai , Kia , Volvo |
| Совместимость с моделью | Sonata , Accent , Elantra , Getz , Matrix , S40 , Cerato |
| Состояние | Новое |
| Ід. № виконання штекера | 30-50 |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 10 мм |
| Диаметр фланца | 77 мм |
| Количество зубцов | 8 |
| Количество крепежных отверстий | 2 |
| Кількість нарізних отворів | 2 |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Напряжение | 12 В |
| Потужність стартера | 0.9 кВт |
| альтернативний ремонтний комплект | 220504 |