





| Код запчасти | ERA 220449A |
|---|---|
| Производитель | ERA |
| Страна производитель | Италия |
| Совместимость с маркой | Seat , Volkswagen , Audi , Skoda |
| Совместимость с моделью | Jetta , Octavia , Passat , Superb , Caddy , Polo , Fabia , Leon , Toledo , Touran , A3 , Transporter , TT , Golf , Roomster , Altea , Cordoba , Multivan , Ibiza |
| Ід. № виконання штекера | 30-50 |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 53 мм |
| Диаметр фланца | 76 мм |
| Кількість зубців 1 | 10 |
| Кількість зубців 2 | 11 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 12 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання проти годинникової стрілки |
| Обмеження виробника | Bosch |
| Потужність стартера | 1.7 кВт |