





| Код запчасти | 220724A |
|---|---|
| Производитель | ERA |
| Страна производитель | Италия |
| Состояние | Новое |
| Ід. № виконання штекера | 30-50 |
|---|---|
| Базове положення малої шестірні | 48 мм |
| Диаметр фланца | 110 мм |
| Количество зубцов | 11 |
| Количество крепежных отверстий | 3 |
| Напряжение | 24 В |
| Направление вращения | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Потужність стартера | 4 кВт |
| альтернативний ремонтний комплект | 220724 |