
| Код запчасти | 53.150.00 |
|---|---|
| Производитель | UFI |
| Страна производитель | Италия |
| Совместимость с маркой | Chrysler , Lancia , Dodge , Fiat , Jeep |
| Совместимость с моделью | Avenger, Caliber , Freemont , Patriot , Flavia , Journey , Sebring , Compass |
| Состояние | Новое |
| Версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 54.275.00 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Високоефективна версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 34.275.00 |
| Высота | 25 см |
| Длина | 217 см |
| Ширина | 195 см |