





| Код запчасти | 1 987 432 273 |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Германия |
| Совместимость с маркой | Chrysler , Lancia , Dodge , Fiat , Jeep |
| Совместимость с моделью | Avenger, Caliber , Freemont , Patriot , Flavia , Journey , Sebring , Compass |
| Состояние | Новое |
| Версія з активованим вугіллям (№ за кат.) | 1987435595 |
|---|---|
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Высота | 25 см |
| Длина | 217 см |
| Количество | 1 |
| Одиниця вимірювання | Штука |
| Ширина | 194 см |