
| Код запчасти | C23129 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 68 мм |
| Длина | 226 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 199 мм |
| Совместимость с маркой | Volvo |
| Совместимость с моделью | XC90 , S60 , V70 , XC70 |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Довжина 1 | 147 мм |
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |
| Ширина 1 | 134 мм |