
| Код запчасти | C1832/1 |
|---|---|
| Производитель | Mann Filter |
| Страна производитель | Германия |
| Высота | 49 мм |
| Длина | 177 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Легковой автомобиль |
| Ширина | 90 мм |
| Совместимость с маркой | Lancia , Fiat |
| Совместимость с моделью | Uno , Tipo |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
|---|---|
| Регламент ЄС щодо безпеки продукції (GPSR) | Потрібні знання механіки згідно з IEC 60417-6183 |